• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Samet bu Alexa' nın sırrını açıklasın :)

EpicZ

Kayıtlı Kullanıcı
Samet kardeşimizi flash oyun konusu ile tanıdım ve blogunu takip etmeye başladım. Bu forumunda başarılı olacağından eminim, yeni bir forum olmasına rağmen Türkiye rankının 2.5k olduğunu görüyoruz, bu nasıl oluyor ? Bu konuya açıklık getirirse sevinirim :)
 

Karrizima

Kayıtlı Kullanıcı
Rıfkılar yeni sitelere şans tanıyor ve özgün içerikli de olduğu zaman kısa sürede bu rakamlar görülebiliyor. Ama önemli olan bu rakamlarda kalabilmek. Ben açtığım sitelerde 5 fake facebook hesabı, 3 ortalama 50 bin lik (spam beğenili) sayfa ve diğer sosyal paylaşım platformları ile kolaylıkla 5k alexaya çıkıyorum ama sorun orda kalmak ben hiç kalamadım :D
 

okursan

Kayıtlı Kullanıcı
Benim yeni siteyi daha göremedi alexa niyeyse :D verified de yaptım free abonelik türünde. yok görmüyor inat etti :)
 

ölümvar

Kayıtlı Kullanıcı
siteye sadece webmaster'lar girdiği için ve hemen hemen giren herkeste de "alexa toolbar" olduğu için sıralama bu kadar hızlı düşüşe geçti.
 

Escan Çilingir

Kayıtlı Kullanıcı
Sametden cevabı alamadık rıfkıyamı sorsak ne o söyler belki? :) olmadı rıfkıya pipini keser naylon poşete koyuveririm diye tehdit ederiz... :) :)
 

okursan

Kayıtlı Kullanıcı
Alexa gurubu mu kursak burda da :) Sırayla herkesin sitesinde zaman geçirilir filan. Karşılıklı yorumlaşma da olabilir.
 

okursan

Kayıtlı Kullanıcı
Rıfkı'ya selamlar. Bu Rıfkı da onu yapmayın bunu yapmayın :D Benim sitenin alexası çıkmadı bi ay oldu napıcaz :D
 

okursan

Kayıtlı Kullanıcı
Reklam henüz koymadım. Ortalama ziyaretçi başına 3 sayfa geziliyor. gerçi ziyaretçi sayım da çok düşük günlük 20 tekil ortalama.
 

Karrizima

Kayıtlı Kullanıcı
Arama motorlarının fark edeceği şekilde yazılarını yazarsan ve yazdıkların internet ortamında aranan yazılar olursa hitin artar. Bunun için ne desek boş bence sen cryptosam.com sitesinde baya bi zaman öldür. Ben sürekli okuyom anlamak zor oluyo 3-5 sefer okuduğum yazılar var :)
 
Üst