• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Sağlıklı sıra kontrolü için Google IP

AlfaOis

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar hepinize merhaba, bildiğiniz üzere bir kelimede sıra takibi yaptığımız zaman farklı uzantılarda yada farklı bilgisayarlarda tekrardan sorgulama yaptığımızda dönen sonuçların sırası farklı olabiliyor, bunun için genelde SEO yarışmalarında kullanılan ipleri kullanmaktayım fakat en sağlıklı sonucu böyle mi alırız ikilemde kaldım o yüzden sizlere de sormak istiyorum.

Sıralamaları cacheleri silip silip tekrardan mı kontrol ediyorsunuz yoksa kullandığınız bir ip var mı ?

Son düzenleme:
Ben Googlenin Search APİ özelliği ile kontrol ediyorum.Hiçbir şekilde cache silme yada diğer ip girişleri ile uğraşmıyorum google direj Json data gönderdiği için zahmetsiz oluyor.

Bu nasıl kullanılıyor yazarsanız çok sevinirim. Çok ie yarayan birşeye benziyor. :)

Wordpress üzerine yapılan Premium SEO Pack eklentisi var SERP kontrolü özeliğide bulunuyor istediğiniz url ile istediğiniz kelimeyi takip için sisteme ekleyebiliyorsunuz ben o şekilde kullanıyorum.Ayrıca bi program yazdırılabilir Search APİ için vs

Geri