• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Saçmalayabildiğiniz Kadar Saçmalayın !

Madebodom

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar malum beni bilen bilir film sitesi açar açar satarım fakat bu denli saçmalamak hiç aklıma gelmemişti. Bir deneyeyim dedim sonuç olumlu ^^
Arkadaşlar film özeti yazmak için herkes bir yerlerden önce filmin konusunu olur sonra kendince çevirir. Bende şu tarz bir saçmalamasyonda bulundum ve tuttu :D

http://www.1080pfilmizle1.com/kristy-1080p-izle/

Konu özetine dikkat ^^
Ve Kristy 1080p izle kelimesinde 5. sırada ..

2. Konu linki;
http://www.1080pfilmizle1.com/the-homesman-turkce-altyazili-1080p-izle/
The Homesman 1080p izle kelimesinde 4. sırada ..

3. Konu linki;
http://www.1080pfilmizle1.com/olumcul-oyun-good-people-turkce-altyazili-1080p-izle/
Ölümcül Oyun 1080p izle kelimesinde 12. sırada ..
Good People 1080p izle kelimesinde 10. sırada ..

Edit: Konu özetleri;

1. Konu Özeti;
Yine bir korku gerilim filmi ile karşınızdayız. Salağın teki resmi tatilde okula gider. E film ya bu doğal olarak birileri buna çöker. Cengaver arkadaşımız korkularını yenmek zorundadır fakat yenebilecek mi bilmiyorum izleyip bana da söylersiniz artık hadi iyi eğlenceler :)
Dipnot: Cengaver arkadaşımız bir bayan ^^

2. Konu Özeti;
Pampalar bu film dram filmi. Bebeler izlemesin ^^ Bebe demişken bizi takip eden Ankaralı dostlarımız illaki vardır onlara da buradan selam olsun :)
Milyon Dolarlık Bebek filminden hatırladığımız Hilary ablamız da bu filmde. Filmde yıl 1885’i göstermekte. 3 tane hatunu Nebraska’dan Lowa adlı şehre gönderirler. Bu yolculukta onlara Mary Bee Cuddy eşlik edecek yani Hilary ablamız. Bu arada bir alkış almak istiyorum Tommy Lee Jones’a çünkü adam hem yönetmiş hemde başrol oynamış helal olsun, iyi eğlenceler :)

3. Konu Özeti;
Selâmün aleyküm gençler, filmimiz bir çiftin hayatını konu ediniyor. Herşey iyi hoş iken sen bunlar tut ev değiştir. Başa gelecek var ya kaçamazsın işte kaderden. Neyse bunlar evlerini değiştirirler fakat büyük bir borcun altına girerler. Sonrasında ki olaylar daha ilginç, iyi okuyun. Bunlar kiracılarının evde sebebi bilinmeyen bir şekilde öldüğünü ve cüzi miktarda bir para bıraktığını (200.000$) öğrenirler. Malum bunlar sıkıntıdaydı ya, alırlar o parayı ama ! gerisi filmde izleyin ve yorumlayın bakalım hadi ^^

Son düzenleme:
Yorumlarla markalaşma için iyi olabilir gibi. Bir aralar dizi çevirilerinde eşekherif vardı benzerini yapan. Diziden çok o bölümde neler yazacak onun için oturur bakardım :D

eşekherif i Blue Mountain State dizisinde tanıdım ve şahane bir adam olduğuna kanaat getirdim :D
Dipnot: Herşey için bunu yapabilirsiniz :) Saçmalayın dediysek de konu özetine aşk hayatınızı yazmamanız önemle rica olunur ^^

Kullandığınız uslupla filminde ufak çaplı özetini geçerseniz iyi olur sizin açınızdan, markalaşabilirsiniz. Google'da 4. sırada olmanızın saçmalamasyon açıklamayla alakası yok emin olun.

Benimde bir oyun yorumumu getirdi aklıma. Buldum yapıştırdım sizin için :) ....Elbise dolabı o kadar karışık ki ben olsam bu oyunu kapatıp başka bir oyun oynardım :) Neyse gevezeliği bırakalım ve oyuna bakalım.....
Senin yorumlarda güldürdü sağolasın :)

hiç bir alakası yok milyonda bir xxx filmi 1080p izle diye aratıldığı için hepsi bu.

Şimdi siz burada benzersiz ve alâkasız içerik arama sonuçlarında doping etkisi yapıyor mu diyorsunuz? Google'da buna göz yumuyor öyle mi?

Yorum yapmıyorum.

Geri