• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Sabit site ile bir yerlere gelmek, kazanmak?

Mutluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar,

Sabit min. 5-6 sayfalık bir siteyle marka olanlar, bir yerlere gelenler var mı aramızda? Yani her gün 5-10 özgün makale giriyorum tarzında degil de canlı tv ve ya radyo dinleme sitem var toplam 10 kanal,radyo mevcut iyi yerlerde ve güzelde kazanç sağlıyorum gibi. Daha da açmak gerekirse bir tarayıcının sitesi var 3-4 sayfalık kafada çıkıyorum, kazanç sağlıyorum vs vs. gibi.. Olmasa bile önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

Samet'in vardı buna benzer bir sitesi. programindir.uzantı şeklindeydi galiba.. winrarindir.org gibi düşünün.. İçerik derdi de yok bu tarz sitelerin. Kullanıcıya istediğini veriyorsan zaten sıralamada tutuyor google. Ancak yüksek kazançlar beklenemez bu tarz sitelerden. Canlı tv siteleri ap ayrı bir durum. Hitleri de yüksek biliyorsunuz..

Samet'in vardı buna benzer bir sitesi. programindir.uzantı şeklindeydi galiba.. winrarindir.org gibi düşünün.. İçerik derdi de yok bu tarz sitelerin. Kullanıcıya istediğini veriyorsan zaten sıralamada tutuyor google. Ancak yüksek kazançlar beklenemez bu tarz sitelerden. Canlı tv siteleri ap ayrı bir durum. Hitleri de yüksek biliyorsunuz..

Yüksek olmasa da böyle bir kaç tane açsak ev geçindirecek duruma gelinebilir değil mi en azından? Canlı tv düşünüyorum şu anda aslında ben.
Yine de önerilerinizi almak istiyorum.

kelimesinde ilk sayfa da olup tekli ürün satışı yapan çok site var ama zor tabi başarırsan da bırak ev geçindirmeyi ev araba alıyosun misal bi arkadaşım e sigara olayından köşe olmuştu :)
canlı tv de rekabet çok bide genelde bilindik platformlardan izleniyor maç izleme de düşünebilirsin çok talep var otomatik yayınları güncelleyen bot falan ayarlayabilirsen
gerçi o iş legal mi bilmiyorum.
arkadaşın dediği gibi program olayına da girişebilirsin bütün popüler uygulamaların listesini yapıp
kelime analizi yaptır en fazla aranan için al bi domain gitsin en azından denemiş olursun.

Aslında gayet mantıklı bir proje gibi duruyor ve yıllardır da yapanlar var. Güzel bir alanda ilk sıranın koltuğuna oturursan akmasada damlar misali gene bir şeyler kazanılır.

Avangate'e satış ortaklığı üyeliği olun. İyi komisyon var ve iyi ürünler var. Oradaki ürünler için niche site yapmak etkili olacaktır.

Tek ürün sitesi yapıp spam yaparak listelenmek benim de son zamanlarda baya bir ilgimi çekiyor.

Geri