• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Resimleri Değiştirmek Doğrudan Hit Demektir

yöntem işe yarıyor ama şöyle bir sorum olacak:
bir görseli google'da arattığımız zaman çıkan resim ismini nasıl değiştirebiliriz?
photoshopta baktım desc kısmında falan bulanamıştım

yöntem işe yarıyor ama şöyle bir sorum olacak:
bir görseli google'da arattığımız zaman çıkan resim ismini nasıl değiştirebiliriz?
photoshopta baktım desc kısmında falan bulanamıştım

Ben resimleri eklerken adını değiştirerek ekliyorum. Mesela Abiye Modası Resimleri ile alakalı olarak bir resim yükleyueceğim zaman 10 adet resmin ismini abiye-modasi-resimleri-1.jpeg ve sırası ile böyle giderek kliyorum.

Ben resimleri eklerken adını değiştirerek ekliyorum. Mesela Abiye Modası Resimleri ile alakalı olarak bir resim yükleyueceğim zaman 10 adet resmin ismini abiye-modasi-resimleri-1.jpeg ve sırası ile böyle giderek kliyorum.
dediğim şeye isim değiştirmek çözüm olmuyor.
örnek vereyim: http://bit.ly/1wDyuIx bu aramadaki görseli pcye indiripi siteye yükleyip ya da masaüstünden aratınca aramada çıkan keyword değişmiyor

Rotate için uygun program olarak ne önerirsiniz?
Dilediğim açıya göre göndüren, kolay bir yöntem arıyorum.

Geri