• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Resim yükleme sistemimiz aktif

cryptosam

Kayıtlı Kullanıcı
Resimleri farklı sitelerden yükleyip konulara dahil ediyorduk. Yüksek trafikte resimler siliniyordu.

Projemiz Uluslararası nitelikte toplam 20 Dilde yayın yapmaktadır. Tamamen cdn altyapısında, disk trafik sıkıntımızın olmadığı resim yükleme sistemimizi devreye aldık. Tüm resim dosyaları Cdn altyapısında barınıyor. Bir resim aynı anda 1 milyon tekil kişi tarafından görüntülense bile yavaşlama, açmama sorunu olmuyor bu nedenle. Farklı siteleriniz içinde gönül rahatlığı ile resmim silinecek derdi olmadan kullanabilirsiniz.

http://imgcry.com/

Vatana millete hayırlı olsun.

Hayırlı olsun çok güzel ilerliyorsunuz farklı alternatifler sitemizin gelişmesinde çok önemli.

Yakın zamanda cryanaliz gibi bişeyde yapın wmaraci ve r10 türü bir websitesi analizi mesela.

Kısa zamanda güzel projelere imza atıyorsunuz. Atacaksınız da buna inanıyorum. Bizde bu ortam ve hizmetler için elimizden geleni yapmaya çalışacağız.
Teşekkürler.

Üye oldum ve kulLanmaya başladım hayırlı olsun. Sade ve hoş olmuş.
Ancak resimler hakkında kısa açıklama olsa + olarak daha iyi olur mu diye düşünmedim değil.

Geri