• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Reklamaction firması

Ahmetbrkt

Kayıtlı Kullanıcı
splash reklam kullanıp ziyaretçileri kaçırmak istemiyorum o yüzden adsense dışındaki reklam firmalarını deniyorum. Dün reklamaction firmasına üye oldum.
Reklamaction kullanıp ödeme alan veye firma hakkında bilgisi olan varmı ?

Ben En saglam Adcash biliyorum 2 sene odeme aldim 1 gun aksatmadilar Turkce destek ekibi de vardi.

Hiç olumsuz bir yorum görmedim. aslında firma hakkında forumlarda çok konu acılmamıs. skype den yetkili biriyle görüstüm. ödeme alırsam burada paylasıcam. eger kullanmak isteyenler olursa yol göstermiş oluruz en azından. ödeme için martın ilk haftası dediler bakalım. adcashi denemedim ama fırsat bulunca onada bakıcam. teşekkürler

Hiç olumsuz bir yorum görmedim. aslında firma hakkında forumlarda çok konu acılmamıs. skype den yetkili biriyle görüstüm. ödeme alırsam burada paylasıcam. eger kullanmak isteyenler olursa yol göstermiş oluruz en azından. ödeme için martın ilk haftası dediler bakalım. adcashi denemedim ama fırsat bulunca onada bakıcam. teşekkürler
Merhaba Reklamaction ile ilgili bilgi alabilir miyim? Bugün benimle iletişime geçmek istediler. Mantıklı bir sistemmi? Ödeme alabildiniz mi?

Hocam nasıl desem benım acımdan cok kazanclı bir sistem değil ve o yüzden bıraktım. Bir - iki defa ödeme aldım. Skypeden rahatça konuşabiliyorsunuz ve telefon desteği de alabiliyorsunuz. Ödemeler mesela haziranın reklam gelirini ağustos ilk haftasında alıyorsun. Panellerinde bir sürü reklam çeşitleri Site içeriğinize göre başvuru yapabiliyorsunuz. Benden bu kadar hocam yine var sa bir sorunuz çekinmeyin. Hayır akşamlar

Geri