• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Reddit Kullanımı ?

AlfaOis

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar kimler aktif olarak reddit kullanmakta ? yabancılar kalıplaşmış bir alışkanlık var bu site için fakat bizim için aynısını söyliyemeyeceğim. Reddit kullanan arkadaşlar varsa gördükleri fayda hakkında ufakta olsa bilgi verirseler sevinirim.

aktif olarak kullanmasamda özellikle oyun haber ve videoları ilk oraya düşüyor sitem ingilizce olsaydı kesinlikle yazdığım haberleri oryada konu olarak açardım. çok iyi bir hit kaynağı.

Hocam ben de kullanıyorum subreddite de özen gösteriyorum lakin ben pek hit alamadım ,ingilizce siteye. Fakat kullanmasını bilene hit kaynağı, konuyu takipteyim.

Ben bir kaç denememde linkime beklediğim hiti almıştım. Ancak çoğu denememde başarısız olduğumu söyleyebilirim. Kesinlikle bir yerde hata yapıyorum. :rolleyes:

Valla ben hesabı açtım link paylaştım oto mantık moderatör konuyu spam diyip listeden kaldırdı ilk denemede her linki kabul etmiyor

redd.it spamcılara toleransı en az ortamlardan biridir. Hesabı ilk günlerinde sizinle bağlantısı olmayan şeyleri paylaşarak kullanmalısınız. Diğer paylaşımları gezip oylamalısınız vs. Link paylaşımına başladığınızda da sürekli diğer doğal etkinliklere devam etmelisiniz.

redd.it spamcılara toleransı en az ortamlardan biridir. Hesabı ilk günlerinde sizinle bağlantısı olmayan şeyleri paylaşarak kullanmalısınız. Diğer paylaşımları gezip oylamalısınız vs. Link paylaşımına başladığınızda da sürekli diğer doğal etkinliklere devam etmelisiniz.
Teşekkürler süper cevap ustam deneyeceğim

Konuyu dört gözle takipteyim bu site ile hitini arttıran arkadaşları çok merak ediyorum :) İngilizce site açarsam burası çok işime yarıyacak anlaşılan :)

backlınk cesıtlılıgı olması ıcın ben sıtemde kullanıyorum.yararını olcemedım ama cesıtlılık cesıtlılıkdır bence

herkesi ilgilendiren ilginç ve yabancı evrensel bir konu olmadan çok beğeni almak çok zor gidipte sürekli film sitemizdeki filmleri paylaşıyorsak spam gibi oluyor bence millete o yüzden beğenmiyor

gördüğüm kadarıyla adamlar arada güzel kız fotoğrafları paylaşıyor. Adam ekonomi haberi paylaşıyor bir bakmışsın Jessica Alba

Geri