• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Projem için kamera ve mikrofon arıyorum

guvensayar

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar,

daha önce sizlere kişisel web sitesi kurduğumu ve alanında uzman kişiler ile röportajlar yapacağımı ve çok daha fazlasının olacağını anlatmıştım. Başlangıçta karşıma bir sıkıntı daha çıktı. Bugün bir avm'nin reklam ve pazarlama birimi ile görüştüm çünkü çekimlerin daha rahat ve ışık sıkıntısının olmamasını istiyordum. Hanımefendi ise sağ olsun yardımcı oldu ve kartvizitini verdi kendisi de avm müdürüne konuyu iletecek ve onay verildiği taktirde çekimleri içeride gerçekleştireceğim. Bir nevi bana mekan sponsoru olacaklar (tabii olursa). ''Olmaz'' derselerde canları sağ olsun. Bana çekimler için kamera ve mikrofon lazım ben daha önce kullanmadım kiralayacağım kişi bana anlatmalı hatta anlatmak yerine kameraman olursa sevinirim hemde yemek ısmarlarım :) Kamera ve mikrofon olarak 2 günlük kiralama yapacağım sürekli olacağı için 100 TL verebilirim gerçi sürekli olmasa bile anca bütçem bu kadarına yetiyor.

Eee tabi bana ''kardeşim sponsorun olucam kameran ve mikrofonun benden'' derseniz orası ayrı :)

İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum.

Fotoğrafçılık ile uğraşan çok arkadaş var güzel tavsiyeler gelecektir, kamera tavsiyelerini bende merak ediyorum. @Ramiz TAYFUR . Takipteyim.

Öncelikli sorun ses kalitesi, mikrofonu olan bir kamera çok pahalı ya da özel yalıtımlı mikrofon alayım takayım desen de çok pahalı, kiralamak ayrı konu onu bilmem ama sürekli yapacaksan bu işi şöyle bir çözüm ürettim. RODE smartLav Mikrofon aldım, android ve ios'da kullanılabiliyor dış mekan iç mekan ayarları yapabiliyorsun, yaka mikrofonu olarak konuşana takıyorsun.. Görüntü ile sesi montaj ederek kaliteli bir şey elde edebilirsin, görüntüyü de hd çeken kameralarla halledersin. Ben böyle bir çözüm ürettim açıkcası ne kadar doğru bir çözüm bilemem çünkü çekimlerimiz yarıda kaldı ama ses kalitesi gerçekten güzeldi..

merhaba arkadaşım

epeydir fotoğrafçılık ile ilgileniyorum tavsiyem
fotoğrafçılıkta ve kameramanlıkta yeterli ışığı alamazsan neyle çekersen çek görüntü kaliteli çıkmaz. anladığım kadarı ile kapalı alanda çekim yapacaksın çekim yapacağın bölümü iyi seçmeni tavsiye ederim ışık açısından

merhaba arkadaşım

epeydir fotoğrafçılık ile ilgileniyorum tavsiyem
fotoğrafçılıkta ve kameramanlıkta yeterli ışığı alamazsan neyle çekersen çek görüntü kaliteli çıkmaz. anladığım kadarı ile kapalı alanda çekim yapacaksın çekim yapacağın bölümü iyi seçmeni tavsiye ederim ışık açısından
Işıktan bir yana sıkıntım yok. Kamera ve mikrofon dahil 150 lira fiyat aldım. Kamera çok sağlam bu düğünlerde çekim yapılan büyük kameralardan.

Geri