• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Profesyonel ilan scripti arıyorum

Heisenberg

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba

Profesyonel bir ilan scripti arıyorum kişilerin gelip kendi mağazalarını açabilecekleri, hangilerini tavsiye edersiniz.

valla bende arıyorum iki gündür yok bulursak haberleşelim.

Öncelikle Wp için şunu buldum baya güzele benziyor http://codecanyon.net/item/web-20-directory-plugin-for-wordpress/6463373?WT.oss_phrase=event listings&WT.oss_rank=14&WT.z_author=Shamalli&WT.trending=trending&WT.ac=search_list

Daha sonra o pluginden http://www.salephpscripts.com/ sitesine ulaştım. İnceledim güzel Türkçe desteğide varmış. Locale kurup deneyeceğim
tasarımlarını pek beğenmedim hocam, bi sistemi inceliyorum şimdi yarın arayıp konuşcam haberleşiriz sonucu yazarım

Turkce ariyorsan netmaster ilan scripti vardi sahibinden tarzi sistem gelistirmisti ona bakabilirsin.

baglanti olup olmadigini bilmiyorum ama herkes bu scriptin sahibi oldugunu iddaa ediyordu ama devamli olarak gelistiren netmaster oldugunu biliyorum.

evet hocam netmaster ile görüştüm yazılımının çalındığını wareze düştüğünü söyledi başkası başka bişey dedi tam satın alma aşamasındaydık aklım karıştı iyice

baglanti olup olmadigini bilmiyorum ama herkes bu scriptin sahibi oldugunu iddaa ediyordu ama devamli olarak gelistiren netmaster oldugunu biliyorum.
Hocam tam olarak nasıl anlarız en garanti kimin bu script, açıkları var mı en iyi desteği kim verir şuan aynı scripti 3 kişi satıyor 3 üylede aradım konuştum başka şeyler söylüyorlar

Hocam tam olarak nasıl anlarız en garanti kimin bu script, açıkları var mı en iyi desteği kim verir şuan aynı scripti 3 kişi satıyor 3 üylede aradım konuştum başka şeyler söylüyorlar

en iyisi butce varsa saglam bir yazilimci bulup aklindaki projeyi yazdirmak yoksa cok kafa agritiyor piyasada saglam denilebilecek ilan scripti yok diye bilirim.

Geri