• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Paravan bloglar için tema nasıl olmalı?

aftih

Kayıtlı Kullanıcı
10 kadar paravan blog açmayı düşünüyorum ama ayrı ayrı tema bulmam yada almam gerekiyor mu hepsine? Yada themeforesttan 1-2 tema alıp hepsine kullanabilir miyim? (1 premium tema alındığında istenildiği kadar blogta kullanılabiliyor mu?) Çok kısaca açıklayacak yada önerecek olursa çok sevinirim zaman ayıran herkese teşekkürler

Merhaba aftih ;

Farklı tarz tema kullanman tabiki daha iyi olur ama paravan bloglar için preminyum tema kullanmanın bir anlamı yok bir çok tema var preminyumdan daha iyi olan bedava temalar hepsine farklı tarzda temalar kur kuracağın temalar çok cafvaflı olmasınada gerek yok sade ve kullanışlı olmaları önemli bence paravanlarda.

Merhaba aftih ;

Farklı tarz tema kullanman tabiki daha iyi olur ama paravan bloglar için preminyum tema kullanmanın bir anlamı yok bir çok tema var preminyumdan daha iyi olan bedava temalar hepsine farklı tarzda temalar kur kuracağın temalar çok cafvaflı olmasınada gerek yok sade ve kullanışlı olmaları önemli bence paravanlarda.
Eyvallah hocam öneriniz var mı? Ve merak ettiğimden soruyorum bir tema satın alıp istediğim kadar bloğa kurabiliyor muyum?

Premium tema kullanmana gerek yok bence. Önemli olan temanın düzgün bir kod yapısına ve standartlara uygun olması.

Eyvallah hocam öneriniz var mı? Ve merak ettiğimden soruyorum bir tema satın alıp istediğim kadar bloğa kurabiliyor muyum?

Kuracagın sitenin içerigine göre degişir hocam kulanacagın temanın tarzı ama benim fikrim ve düşüncem paravan siteler için kuracagın temanın çok büyük bir önemi yok önemli olan siteyi kurduktan sonra yapıcakların sade kulanışlı bir tema herzaman için iyidir hitap etigin kulanıcılara göre farklı tarzlarda tema kurabilirsin.

Geri