• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Özgür Web Teknolojileri Günleri 2014

mhmtcbn

Kayıtlı Kullanıcı
ozgur-web-gunleri.png

Burada paylaşmak için biraz geç kaldım sanırım, şayet bugün etkinlik başladı ama belki katılmak isteyenler yarın için programlarını yapabilirler.

Linux Kullanıcıları Derneği ve Yeditepe Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen etkinlik, Türkiye’de web teknolojileri ve özgür yazılım ile ilgilenen herkesin buluşma yeri. Toplumun her kesimine uygun düzeyde, tanıtıcı ve teknik seminerler yapılan etkinlikte kamu kuruluşları ve özel sektörden ilgili şirketler stand açarak, bu yılda ürün ve hizmetlerini tanıtıyor.

Detaylar: http://hostingblog.info/ozgur-web-teknolojileri-gunleri-2014/

Güzelmiş baya dolu bir program var ama biraz geç oldu şimdi hazırlanıp bu yağmurda falan :D neyse şaka bi yana çok sağol haber verdiğin için.

İnşallah ilerki etkinliklere bende katılmak istiyorum.

Benimde dün haberim oldu bugün işteyim yarında açık öğretim sınavı var, sınavdan sonra koşa koşa gideceğim (en azından sınava denk gelmese çok iyi olurdu), ben bu tür organizasyonları takip edeceğim elimden geldiğince de duyurmaya çalışacağım. :)

Geri