• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Ozgun Videolar Ile Yola Baslamak. Tutar mi?

guvensayar

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar,

Alaninda uzman kisiler ile roportajlar yaparak youtube yuklemeyi dusunuyorum. Bir adet canon 600d cihaz ve bir adet mikrofon ile yapmayi dusunuyorum bu roportajlari youtubede yayinliyacagim ve kendi siteme de embed kodu ile yayina alcam ayni zamanda altinada ozet yazacagim. Bu sekilde ilerlemeyi dusunuyorum. Maskot olarak kendi yuzumu kullanicam suan cizimi yapiliyor. Evet dusunceleriniz nedir

Hocam tutabilir fakat adsense alamayabilirsiniz, google video sitelerine adsense vermiyor planlarınızı adsense üzerine yaptıysanız boşa çıkar ama youtube hesabınıza adsense hesabınızı bağlayabilirsiniz. :)

Hangi alanda ve nasıl yaptığınıza bağlı olarak reklam sürecinide içine alan, bir çok değişkene bağlı başarılı olma durumunuz.

Site kısmına birşey diyemem ancak Youtube kanalı üzerinden reklam yayınlama özelliğini açarsanız kazanç getirebilir izlenmeye bağlı olarak.

izleyiciler Türkiye'den olacağı için getirisi çok olmayacaktır.
konuya göre değişebilir ama uzun süreli yani gerçekten uzun süreli bir proje olabilir
youtube spamcılardan çok çalışıp az kazanmak sizi etkilemezse devam eder sağlam iş yapmış olursunuz

İlginç ve komik anların yaşandığı röportajlar tutuyor hocam bunları da araya sıkıştırırsanız güzel olur bence. Gerçi uzman kişiler demişsiniz. Benim dediğim olaylar sokak röportajlarında oluyor genelde. Kadının biri "sahip çıkalım dedeye" dedi ortalığı sildi süpürdü :)

İlginç ve komik anların yaşandığı röportajlar tutuyor hocam bunları da araya sıkıştırırsanız güzel olur bence. Gerçi uzman kişiler demişsiniz. Benim dediğim olaylar sokak röportajlarında oluyor genelde. Kadının biri "sahip çıkalım dedeye" dedi ortalığı sildi süpürdü :)
izleyiciler Türkiye'den olacağı için getirisi çok olmayacaktır.
konuya göre değişebilir ama uzun süreli yani gerçekten uzun süreli bir proje olabilir
youtube spamcılardan çok çalışıp az kazanmak sizi etkilemezse devam eder sağlam iş yapmış olursunuz
Site kısmına birşey diyemem ancak Youtube kanalı üzerinden reklam yayınlama özelliğini açarsanız kazanç getirebilir izlenmeye bağlı olarak.
Hangi alanda ve nasıl yaptığınıza bağlı olarak reklam sürecinide içine alan, bir çok değişkene bağlı başarılı olma durumunuz.
Hocam tutabilir fakat adsense alamayabilirsiniz, google video sitelerine adsense vermiyor planlarınızı adsense üzerine yaptıysanız boşa çıkar ama youtube hesabınıza adsense hesabınızı bağlayabilirsiniz. :)

A' Z'ye her konu olacak oyunlar da olacak, boşanma davaları hakkında röportajlar olacak aslında haberler gibi bir şey olacak genel videolardan oluşacak. Aynı zamanda kişisel isimsoyad.com domain ile başlıyorum kendi suratımın maskotumun çizdirdim. Allah nasıl ederse kendi isimimin PR'ını yapıyorum.

Bu aralar youtube - adsense ile iyi para kaldırıyor millet bir çok oyun, şaka ve bilgi kanalları açıldı sizin açtığınız kanal bu sektörlerle ilgiliyse tutar. Kısaca 10 yaşındaki çocuğun ile 50 yaşındaki insanın izleyeceği videolar ise hemen yap derim :D

özgün videodan kazanç hemen alamazsınız sabretmeniz gerekiyor. gerçi bu web sektöründe de böyle.

Size örnek olması açısından iki tür video sunabilirim.

Halkın Vermicem Diyen Kız Hakkındaki Yorumları Halk versiyon

En Son Ne Zaman Seviştiniz (Röportaj)

Bu tip röportaj videoları baya tutmakta bu alana yönelmenizi tavsiye ederim. Onun dışında bir ünlü olmadığı sürece diğer röportajların pek bir önemi olmuyor.

bence mantıklı fikir hocam, ama röportajlar güncel konularda mihaz ilaveli yapılırsa bence cok daha ıyı olur

Geri