• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Oyun sitemi nasıl yükseltebilirim?

Sanalgezgin57

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar

16 haziran 2013 tarihinde bir oyun sitesi açtım büyük hevesle başta günde 20-30 (bazen 50) hit geliyordu site yeni olduğu için. Sonra yavaş yavaş düşmeye başladım. Şuan günde 10 tekil ziyaretçi geliyor. Hergün oyun ekleyemiyorum zamanım olmadığı için. Sitenin tasarımı ve kodlamasını en ince ayrıntıya dikkat ederek kendim yaptım. Seodan çok anlamadığım birde korktuğum için fazla backlink kasamadım. Şimdi ise sitenin komple tasarım ve alt yapısını html5 olacak şekilde değiştirmek istiyorum. Bu yenilikle birlikte siteye nasıl bir çalışma uygularsam site günde 1000-2000 hitlere gelebilir. Gerekirse ücret dahilinde tam olarak ne yapman gerektiğini söyleyebilir misiniz? Hazır paketleri vs. şeyleri kastedmiyorum tüm çalışmayı elle yapmak istiyorum.

sitenizin çok sıkı takipçisiyim bu konuyu takibi okudum o konudakiler yeni açılan oyun siteleri için değilmi. Benim sitem neredeyse 1,5 sene oldu bunları yapsam ne kadar yükselebilir

yok mu ne yapman gerektiğini söyleyecek bir uzman
hocam yenı acılması ne fark ederkı ? sonuçta domain'i ne zaman açarsanız açın, ıcerık gırılmedıgı surece rıfkılar siteyi pek fazla iplemiyorlar, bence ılgılı yazıyı okuyarak yoluna devam edebılırsın.hatta test ıcın 10-15 gun boyunca gunde 3-4 oyun eklersen 150 kelıme acıklama olarak farkı gorursunuz

Kardeşim selamlar , Oyun sektöründe İçerik , Kaliteli backlink , Güçlü Trafik olmadan bir şeyleri başarmak çok zor. Bu 3 'ü için ise sermaye gerekiyor.

içerik işi kolayda diğerleri için para lazım aynen. Ama benim o kadar çok yüksek hite ihtiyacm günde 4000 - 5000 sabit tekil hit olsun yeter bu şekilde 2-3 site daha açtımı adsense ile aylık 400 - 500 tl gelir elde ederim herhalde. Hadi hepsini geçtim şu backlink işi canımı sıkıyor ve profesyonel değilsen çok fazla para gerekiyor.

Öncelikle oyun scripti olarak ne kullandığın çok önemli. Ayrıca blog bölümü açıp oyunlar hakkında veya oyunlarla ilgili hit gelebilecek konuları Adwords Planner dan araştırıp siteye eklemek. En çok oynanan,aratılan oyun hangisiyse onu araştırıp siteye . Sadece o sayfayada çalışma yapabilirsin. Açıkçası oyun sitesini hitlendirme konusunda çok fazla incelik var. Önemli olan uygulayabilmek.

Haber, Film, Dizi, Oyun gibi sektörlerde çok buyuk rekabet söz konusu, güzel script, özgün tema, özgün içerik yeterli değil, sağlam ve organik backlinklerin önemi büyük, sosyal medya ile desteklersen başarıya ulaşabilirsin.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim bu verdiğiniz cevaplar bile benim için yeterlidir. Bunları siteme uygulayacağım sonucu bu konu altından yazarım.

Oyunları 3-5 dk kendin oynayıp youtube kanalı üzerinden de hem backlink hem reklam yapmış olursun. Flash oyun videolarını genelde sessiz çekiyorlar. Alternatif olarak güzel bir anlatımla yapılırsa millet oyunu oynamasa bile kanalın izlenirlik alabilir vs vs vs

Geri