• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Otomotiv Sektörü Hit Getirir

turgay

Kayıtlı Kullanıcı
Hep bir sektör arayışı içerisinde olan arkadaşlara otomotiv sektörünü tavsiye ederim oldukça geniş olan bu sektörün her alanında hit elde edebilirsiniz tık başı kazançlarda fena değil. Kadınlar için moda sitesi erkekler için otomotiv ayrıca ülkemizde oldukça fazla kullanılan otomobiller geniş kitleye hitap etmektedir.

örnek verecek olursam iki adet 200 kelimelik tek konudan oluşan blogger sitem var içerikleri de kopya ve hiç bir çalışma yok seo adına aylık 20 tl adsense geliri var çok değilmiş gibi gözükebilir fakat 2 konuyla bu kadar onlarca konu ile daha fazla olabilir.

merhaba
benimde otomotiv üzerine bir eticaret sitem var, ayrıca otomotiv ile ilgili forum blog falan ne açarsam tutar, onlarda eticaret sitemin reklamını yapmak istiyorum da

bende de forum var biri markaya diğeri sadece bir otomobil modeline ait çok ilgilenmiyorum kendi gidiyor, adsense dışında 6-7 firmadan reklam almışımdır yedek parça, aksesuar, lastik, oto anahtar

yıllık 500 - 600 tl civarında her firmadan gelirim olmuştur.

forumla uğraşmak daha zor, blog açıp sattığınız ürünlerin tanıtımını yapabilirsiniz faydalı olur.

konuyla ilgili olarak özel mesajdan sorular gelmiş buradan cevaplamak istiyorum

hangi tür konular hit getirir neler tavsiye edersiniz şeklinde

genel a dan z ye her türlü konuda(otomobil, yedek parça, tuning aksesuar, kasko, oto bakım, oto yıkama v.b.) hit alınabilir kimi çok kimi az benim kendi uyguladığım taktik genel olarak en çok satan 5 marka ile az bilinen model ve markalara yoğunlaşmak, yeni çıkan modeller her zaman ilgi görür, bazı otomobillerde kronik arızalar olur bunlarla ilgili çok arama gelir, özellikle yeni araba alan kullanıcılar sıfır veya ikinci el farketmez aracın bazı özelliklerini kullanmayı bilmezler bu konuda aramalar gelir.

genel itibari ile bu şekilde cevaplayabilirim, araç ile ilgili konu açarak ve yandex metricadan takip ederek konularınızı geliştirebilirsiniz bazen hiç umulmayan basit bir konuyla ilgili binlerce arama gelebilmekte.

1 içerik ile site başı 10 TL aylık kazanç sağlıyorsanız durmayın hocam açabildiğiniz kadar blogspot site açın 1000 x 10= 10 bin TL

• Like
Tepkiler: Red
Hocam nedense arabalara hevesim yoktur önceden beri aslında uğraş olsa belki işler yolunda giderse heves yapar, araba aldırır bakarsın:)

teorik olarak dediğin mantıklı zaten bu işe söylediğin gibi bir proje şeklinde başladım projem de devam ediyor.

projeye başlama amacım adsensenin aylık ödeme sınırını geçerek her ay ödeme alabilmeyi ıspatlamaktı.

proje ismi 200 blogspot sitesi ile her site için aylık 1 tl kazanarak ayda 200 tl yi geçmekti.

henuz 200 site olmadı fakat bazı siteler bekledimden çok kazandırıyor bazıları ise hiç kazandırmıyor, 1 tl kazandıran konuyu gerçekten bulmak zor ya hiç kazandırmıyor yada 3-4 tl kazandırıyor, hiç kazandırmayan siteleri ise paravan blog olarak kullanıyorum.

proje ile ilgili detayları ve tecrübelerimi ilerleyen zamanlarda paylaşırım

1 içerik ile site başı 10 TL aylık kazanç sağlıyorsanız durmayın hocam açabildiğiniz kadar blogspot site açın 1000 x 10= 10 bin TL

Geri