• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Nikah şekeri işine başladık :)

eyupoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Hanımla evde canımız sıkılıyor seo işleri de bazen bunaltıyor diye artık dışarı iş yapmamaya karar verdim. :d Şimdi de nikah şekerine el attık bir hafta olmadı karar vereli üç sipariş aldık :) Dua edin şu işte ışık görürsem önümüzdeki yaz bunun dükkanını açaçam.Bu arada sitemize de açtık yarım yamalak ama sizlerin de tavsiyesine ihtiyacım var.Ne yapabilirim neler olabilir. http://husnahuner.com.tr/

Hayırlı olsun. Slider resimleri biraz daha kaliteli olabilir göze daha hoş gelir :) İnşallah iyi yerlere gelirsiniz.

Hayırlı olsun. Slider resimleri biraz daha kaliteli olabilir göze daha hoş gelir :) İnşallah iyi yerlere gelirsiniz.
Eyvallah hocam.Şimdilik deneme amaçlı koydum siteden sipariş almıyorum şubat gibi başlıcam reklam ve seosuna nisan gibi kafaya gelsem diye umut ediyorum :)

Hayırlı olsun bence iyi bir seo calısmasıyla basarılı olur. herseyden öte tek ürün gittiginiz için diger e-ticaret sitelerinden daha cabuk sahlanırsınız diye düşünüyorum.

Eyvallah hocam.Şimdilik deneme amaçlı koydum siteden sipariş almıyorum şubat gibi başlıcam reklam ve seosuna nisan gibi kafaya gelsem diye umut ediyorum :)

Hayırlı olsun. Allah bol müşteri versin. Merak ettim siparişleri nereden aldınız :) Bi de bu ürünleri kendiniz mi imal ediyorsunuz? Alım satım mı? Geçenlerde bebek şekeri lazım olmuştu beğenene kadar gezmediğim dükkan kalmamıştı :D

hayırlı olsun hocam ben eticaret sistemleri yapıyorum bi arkadaşım ve kuzenleride nikah şekeri işi yapıyor 2 hafta önce bana geldiler ortak olalım bi eticaret sitesi yap satalım dediler :) pek yakında bizde açacağız direkt satın alınabilen bi sistem :)

Hanımla evde canımız sıkılıyor seo işleri de bazen bunaltıyor diye artık dışarı iş yapmamaya karar verdim. :d Şimdi de nikah şekerine el attık bir hafta olmadı karar vereli üç sipariş aldık :) Dua edin şu işte ışık görürsem önümüzdeki yaz bunun dükkanını açaçam.Bu arada sitemize de açtık yarım yamalak ama sizlerin de tavsiyesine ihtiyacım var.Ne yapabilirim neler olabilir. http://husnahuner.com.tr/

bayilik veriyorsanız elimde çok güzel bi domain var. Birlikte değerlendirelim :D

Hayırlı olsun benim de size küçük bir katkım olsun çalışmalarınıza ait sitemde satılık Ürünler bölümünde ve Tanıtım bölümünde bir tanıtımınızı yapayım. Sitemde üyelerimin ev de yaptıkları bir çok el yapımı çalışmalarını hiç bir ücret talep etmeden sitemde yayınlıyorum ve çok güzel siparişler alan,çok güzel kazançlar elde eden üyelerim var. Hazırlayacağınız tanıtım yazınız özgün olsun ve çalışmalarınıza ait fiyat bilgileri,iletişim, 1 link ve toplam 9 adet resim olabilir. Tanıtım bölümünde normalde 1 resme izin veriyorum fakat sizin sayfanızı satılık Ürünler bölümünde de yayınlayacağım için 9 resim olabilir.

Geri