• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Niche Siteleriniz İçin 45 Dakikada Çok Sayıda Pratik Tanıtım Yazısı Hazırlama Tekniği

mtasdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Not: http://www.seocry.com/konular/tanitim-yazisi-yazmaktan-ve-yazdirmaktan-biktim.790/

Buradaki konuda bulunan isteğe binaen bu konu açılmıştır.

----------------------------------------------------------------------------------------

Bugün sizlere, sitelerini tanıtma konusunda sürekli olarak özgün tanıtım yazısı hazırlayıp veya hazırlatıp bunları çeşitli yerlerde yayınlatanlara ilaç niteliğinde bir yazı olacak ve önemli bir teknik olacak 45 dakikada çok sayıda pratik tanıtım yazısı hazırlama tekniğinden söz edeceğiz. Ancak bu yazımızın içerisinde unutmamanız gereken noktalar vardır. Bu noktalar maalesef bu yöntemin eksi niteliklerini taşımaktadır ancak bu yöntemin artıları eksilerini rahatlıkla bastırabilecek düzeyde diyebiliriz. O zaman bu teknikten bahsetmeden önce sizlere artıları ve eksileri belirtmek isterim.

Bu Tekniği Artıları
  • El ile hazırlayacağınız bir SPUN (çok spinli) makale ile 10 larca yeni tanıtım yazısı elde edebilirsiniz.
  • Tekrar tekrar ve farklı bir şekilde tanıtım yazısı yazdırmak zorunda kalmazsınız.
  • PDF ve Article Submisson siteleri için elinizde çok sayıda hazır tanıtım yazısı bulundurabilirsiniz.
  • Farklı kelimeleri farklı şekillerde bir araya getirerek her zaman yeni makaleler oluşturabilirsiniz.
Bu Tekniğin Eksileri
  • Bir SPUN (çok spinli) makale için 1 ana hedefli anahtar kelime kullanmanız gerekir. (Ana kelimenin alt kelimeleri makalelerde spinlenebilir)
  • Biraz kafa yormanız ve titiz olmanız gereklidir.
  • Sözcük dağarcığınızın yeterli kapasitede olması gereklidir.
Bunlar bu tekniğin artılarını ve eksilerini oluşturmaktadır.

UYARI : Bu teknik ile yazılan SPUN (çok spinli) makaleyi bir anda yazıp bitirmek zorunda değilsiniz. 45 dakika, bu işlemde geçirilen ortalama süredir. Sürede uzamalar ve kısalmalar yaşanabilir.

Bu Makalenin Devamını Okumak İçin Lütfen Tıklayın

@fafafe123 @Silence bu konudan ve yazıdan faydalanabilirler.

sağolasın hocam en kısa zamanda kullanacağım. Örnek bir kütüphane de koyma şansın var mı ?

Geri