• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Neobro Kullanan var mı ?

Winchester

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar neobro kullanan var mı aramızda almayı düşünüyorum satış konusunda bazı şikayetler kafamı karıştırdı

bende var ama 1 defa olsun kullanmak nasip olmadi, kullanamiyorum cunku sistem calismiyor, destek nerdeyse sifir, almayi dusunuyorsaniz kesinlikle tavsiye etmem paraniz cope gider..

bencede almayın. bende de lisans vardı, o kadar zor bir sistem kurmuşlar ki, google de yemiyor.

Bir arkadaşım kullanıyordu, onun vesilesiyle ben de kullanmıştım. Biraz karışık bir sistem gibi gelmişti bana. Birde bazı bölümlerinde sıkıntılar vardı. O tarz sistemler kullanmak yerine işleri manuel halletme taraftarıyım tabi.

Bir arkadaşım kullanıyordu, onun vesilesiyle ben de kullanmıştım. Biraz karışık bir sistem gibi gelmişti bana. Birde bazı bölümlerinde sıkıntılar vardı. O tarz sistemler kullanmak yerine işleri manuel halletme taraftarıyım tabi.
Kesinlikle iyice araştırdım ve kullanana nerdeyse hiç kimse menun değil bende manuel işlemler yapmaya başlıyacağım kendime sıfırdan pr si yüksek bi liste hazırliyacağım

Geri