• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Money Robot konusunda düşünceleriniz?

Moderatör

Moderatör
Herkese cümleten Selamünaleyküm.

Money Robot konusunda düşüncelerini merak ediyorum. Ufak tefek testler yaptım ama kayda değer şuan tam bir veri yok elimde. İçinizde kullanna var mı? Varsa, önerileri neler?

Şimdiden teşekkür ederim.

Doğru şekilde kullanırsan yararını göreceksindir.

Mesela Web 2.0 Blogs çalışması yapacaksan, makaleni şu şekilde yazman daha sağlıklı: {Merhaba|Selam|İyi günler} {bugün|bu hafta|bu sezonda}.... gibi devam edebilir, çok uğraşmak gerek olumlu sonuç alabilmen için (Önceden kullandım. Yararlarını gördüm)

Doğru şekilde kullanırsan yararını göreceksindir.

Mesela Web 2.0 Blogs çalışması yapacaksan, makaleni şu şekilde yazman daha sağlıklı: {Merhaba|Selam|İyi günler} {bugün|bu hafta|bu sezonda}.... gibi devam edebilir, çok uğraşmak gerek olumlu sonuç alabilmen için (Önceden kullandım. Yararlarını gördüm)

Cevap için teşekkür ederim lakin onları biliyorum. Gerçi bu programın paralı bölümünde çeşitli algoritmalar, stratejiler var. Artık deneye deneye çözeceğiz. :)

Güncellemeler ne sıklıkla yapılıyor programda? Kendin özel script hazırlayabiliyor musun (Üye olma ve Gönderim)? Bunlar önemli. Ben Senuke ve Magic Submitter kullanıyorum. (Paravan sitelerimin paravan sitelerine ;) )

Cevap için teşekkür ederim lakin onları biliyorum. Gerçi bu programın paralı bölümünde çeşitli algoritmalar, stratejiler var. Artık deneye deneye çözeceğiz. :)
Ben satın almıştım (süresiz) programı iyice çözdükten sonra, almanızı tavsiye ederim. Skypede "money.robot" kullanıcı ismiyle Nick arkadaşı ekleyip ismimi (Roman) söylersen fiyat konusunda yardımcı olabilir.

Money Robot u denemek için 3 ay aldım durdum belki kusur bendedir bilemedim ama genede görüşlerimi yazayım.

1-) Captcha Breaker veya sniper ile sorunlu çalışıyor. Bu yüzden gönderim yapmadığına şahit oldum.
2-) Aslen güzel bir sistemleri var, internet explorer üzerinden el ile yapıyormuş gibi çalışıyor gibi yapıyor işlemleri lakin buna istinaden internet explorer ın gösterim sorunları bazen problem çıkartabiliyor.
3-) Linkbuilding ile fazla haşır neşir değil iseniz hazır şablonları çok sağlam vuruyor.
4-) Fazla müdahale şansı vermiyor.

Açıkçası ben yararını gördüm ama kullanmadan önce bol bol training videosu izlemenizi öneririm ek olarak alakalı link listesi import ederseniz verimi % 50 artacaktır.

Gördüğüm en kötü tarafı tüm kontrolü size bırakmıyor bazı sınırlamalar getiriyor bu yüzden kullanmıyorum. Ama uğraşmak istemeyenler için gayet verimlidir.

GSA Search Engine Ranker candır. Submit yapmadan önce içeriğimin google a doğal gözükmesi konusunda herşeyi veriyor. 4-5 günde bir güncelliyor kendini. Money Robot tan karışıktır GSA ama iyidir.

@mtasdemir

1.5 yıldır kullanıyorum öğrenme süreci hariç fire vermedim. Özellikle makrolar ve uygun *.dat dosyaları ile çok çok öteye gidebiliyor default halinden. Her türlü özelleşmeye açık yapısı da eli çok güçlendiriyor.

GSA Search Engine Ranker candır. Submit yapmadan önce içeriğimin google a doğal gözükmesi konusunda herşeyi veriyor. 4-5 günde bir güncelliyor kendini. Money Robot tan karışıktır GSA ama iyidir.
@mtasdemir

1.5 yıldır kullanıyorum öğrenme süreci hariç fire vermedim. Özellikle makrolar ve uygun *.dat dosyaları ile çok çok öteye gidebiliyor default halinden. Her türlü özelleşmeye açık yapısı da eli çok güçlendiriyor.

Şuan inceliyorum programı, ilginize teşekkür ederim.

Gsa Captcha Breaker ile DeCaptcher.com duble yaptın mı dadından yenmez. :) Ama çalışmayı yaparken en az 10 semi dedicated proxy şart. Tabi Thread sayısı 8 i aşmamalı. (VPN kullananları ayrı tutuyorum)

@mtasdemir

Aynen öğrenmek biraz sıkıntı. Hele ki LPM oranı niye bu kadar düşük soruları beni çok uğraştırmıştı ancak uğraşa uğraşa çözdüm mekanizmayı :)

Geri