• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Mobil uyumlu sade tema önerisi?

Mutluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar,

Mobil uyumlu ve öyle rengarenk olmasına gerek yok sade bir şey istiyorum. Tabi ki ücretsiz olacak :)
Slider vs gerekmiyor.

Hocam hueman derim ben ;bi bak istersen şimdilerde cok trend eskiden inovia temasi boyleydi simdi her yerde goruyorum.bu temayi ;) bi bak istersen

hueman temasını kesinlikle kullanmayın derim. Göründüğü gibi değil seo bakımından çok fıs. Bana göre tabiki ve zararını da gördüm. Yinede siz bilirsiniz belkide ben yanlış birşey yaptım :)

hueman temasını kesinlikle kullanmayın derim. Göründüğü gibi değil seo bakımından çok fıs. Bana göre tabiki ve zararını da gördüm. Yinede siz bilirsiniz belkide ben yanlış birşey yaptım :)
Zaten free temalarda seo konusunda bir beklenti olmaması gerekir. Free temayı kurarsın kendin geliştirirsin. Siteni geliştirdikçe seo da eş zamanlı olarak gelişir.

Size tavsiyem Hueman teması ben sitelerimde onu kullanıyorum ve çok memnunun. Temanın bir çok özelliği var sidebarı ister iki ister tek olarak kullanabildiğiniz gibi menüyü istediğiniz yere taşıyabiliyorsunuz. Temanın renk ve düzenlemek için ayrı bir paneli var ve bedava Responsive temalar arasında bence en iyisi.
İsterseniz buradan nazarca.com sitemde görebilirsiniz.

Geri