• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Meta Keyword Kullanımı

Meta Keywords Kullanılması

• Bence GEREKLİ

Oy: 1 100.0%
  • Bence GEREKSİZ

Oy: 0 0.0%
  • Oda Ne LA ? Benim Bundan Haberim Yok

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

oalatumur

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar selamlar,

Son zamanlarda kendi alanında başarılı siteleri analiz ederken gördüm ki bir kısmı meta keywords kullanmıyor, bir kısmı kullanıyor.
Ben kendi sitelerimin tümünde kullanıyorum ancak burada kullanmayan arkadaş var mı ? kullanmadığınızda ya da kullandığınızda olumlu ya da olumsuz bir etki gördünüz mü ? Title ve Description tartışmasız çok önemli ancak keywords konusunda kararsız kaldım, yorumlar gelirse sevinirim.

Keyword olumlu anlamda Google için önemli değil. Diğer arama motorları için hala belli oranda önemli.

Keyword olumlu anlamda Google için önemli değil. Diğer arama motorları için hala belli oranda önemli.
onu bende fark ettım, bir kaç kere meta alanlarında hata yapmıştım, title ve desc. için google WMT da hata verdi ancak keywords konusunda hiç kızmadı şu ana kadar

Geri