• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Matematik sitesi için domain ve diğer önerileriniz?

antijen

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaslar, uzunca bir suredir websiteleriyle uğraşmadm. Fakat son zamanlarda bu sektöre yeniden girmek istediğim icin konu arayışlarım oldu. Matematik öğretmeni olduğum icin de en iyi bildigim isi webe dokeyim dedim.

Bu nedenle ortaokul matematik konularinin, sorularının vs gibi paylasimlarin yapıldığı bir site acmak istiyorum.

Siteye hit sağlayacağım konular genelde alt sayfalar olacagi icin keyword domainin o kadar onemli olmadığını dusundum bilmem yanlış mi düşünüyorum?

Sizlerden markalasabilcek bir matematik domaini önerisi bekliyorum. Butce olarakts su an en fazla 200 liraya çıkabilirim.

Zamanınızı caldiysam kusuruma bakmayın. Iyi çalışmalar

matematik.me
matematik.su
matematik1.com
etkinmatematik.com
matematikgeometri.net

matematikbilgisi.com
matematikhane.com
matematiktakimi.com
matematikyurdu.com
matematikciyizbiz.com
matematikasisi.com
matematiksayfasi.com
matematikcell.com
matematikbankasi.com
matematikatolyesi.net
uludagmatematik.com
matematikbilgileri.com
karizmatematik.com
hocam alanadi olarak bos bunlar var isterseniz regleyin. ben sorgularken bos gormustum siz bi deneyin eger bos degilse kusura bakmayin . yardimci olabildiysem ne mutlu bana.
** bu arada bende duzceliyim. mesaji yazdiktan sonra sizin profilde gordum duzceyi mutlu oldum :)
*** ek olarak ozelden ulasip iletisim bilgisi verirseniz siteyle ilgili herturlu konuda yardimci olabilirim.

Merhabalar. Bende Matematik Öğretmeniyim. Link konusunda arkadaş güzel önerilerde bulunmuş gerçekten. :) Sistemle ilgili kafanızda nasıl bir fikir var bilmiyorum ama, siteyle ilgili konulardada matematikle ilgili hazırlamak istediğiniz projelerdede yardımcı olmak isterim :) İyi çalışmalar.

Geri