• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Manuel Spam Yapma Uyarısı Alan Site İçin Çözüm Önerisi - Ücretli/ÜCretsiz

jonturk

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar başka bir forumda konu açmıştım. Sağolsun arkadaşlar ilgide gösterdiler konuya ama net yol çıkmadı. Google geçen perşembe 14 siteme manuel spam cevası verdi, inceleyen bir iki arkadaş evet spam yapmışsın dediler ve politikalara uygun hale getir yeniden değerlendirme iste dediler.

Ceza alan sitelerin ceza metni: Google, sitenizde az değer sunan ya da hiçbir değer sunmayan, ince tabir edilen içerik olduğunu belirledi. Bu kritik sorun, Google Arama kullanıcıları için alakasız veya düşük değerli arama sonuçlarına neden olur ve sitenizin sıralamasını olumsuz bir şekilde etkileyebilir. Bu nedenle, Google www.site.com web sitesine manuel spam işlemi uyguladı. Sitenize uygulanan manuel işlemi kaldırmak amacıyla, içeriğinizin yönergelerimize uyması için önemli miktarda değişiklik yapmanız ve yeniden değerlendirme isteği göndermeniz gerekir. Yönergelerimize uyduğunuzu belirledikten sonra, bu manuel işlemi kaldırırız.

Manuel Spam konusunda uzman olan arkadaş var ise bana ulaşırsa sevinirim.
 
Geri
Üst