• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Makaleleri nerelerde paylaşıyoruz?

Cihan

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar.

Aramızda birçok arkadaş SEO amaçlı makale yazıyor veya yazdırıyor.
Çoğumuz bu yazıları da değişik yerlerde paylaşıyoruz.
Peki kim nerelerde paylaşıyor ve en çok verimi nerelerden alıyoruz?

Başlangıç olarak ben söyleyeyim.

Twitter, Google+, Pinterest, Tumblr, Linkedin gibi sosyal paylaşım platformları ve Onedio ' da paylaşıyorum.

Aslına bakarsanız hiçbirinden de çok iyi verim elde ediyorum diyemem.

Sizler neler yapıyorsunuz paylaşalım, seo gücümüzü artıralım.

Merhaba
Ben genelde web master sitelerinin dayanışma forumlarını takip ediyorum. Çok kaliteli olmasa da çöp olmayan sitelerden backlink sağlayabiliyorum. Bi baktım da elimde 19 site olmuş makale yollayabileceğim.
Sosyal medyada eğer yazılan yazıların paylaşım değeri varsa faydası çok fazla. Ama paylaşılmayan yazılar backlink olarak pek de fayda vermiyor.

Bende sizin kullandıklarınızı kullanıyorum Cihan , fakat şöyle bir durum oldu
Pinterestde paylaştığım bir resim gerçekten çok tuttu(1000lerce repin aldı) ve bu resimden o kadar paylaşılmasını beklemiyordum burdan şunu çıkarttım benim zevkim herkese hitab etmiyor olabilir ummadık baş taş yarabilir küçümsemeyip sunmak lazım.

Bende sizin kullandıklarınızı kullanıyorum Cihan , fakat şöyle bir durum oldu
Pinterestde paylaştığım bir resim gerçekten çok tuttu(1000lerce repin aldı) ve bu resimden o kadar paylaşılmasını beklemiyordum burdan şunu çıkarttım benim zevkim herkese hitab etmiyor olabilir ummadık baş taş yarabilir küçümsemeyip sunmak lazım.

Şansınız yaver gitmiş, henüz benim başıma gelmedi bu tarz bir durum. Ki ben resim değil makale paylaşımı ile uğraşıyorum.
elimde biraz site var makale paylaşılabilecek. Burada yazmam uygun olur mu

Tabi olur neden olmasın.

Geri