• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Makale Oluşturma Programı

caneralcilioglu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamlar,
Bu programı kendim kullanmak üzere kodlamıştım. Açtığım paravan sitelerde kullanmak için makaleler oluşturmam gerekiyordu. Bu makaleler aynı şablon üzerinde sadece belirli yerlerinde değişiklikler yapılacak şekilde idi. Bu işlem el ile tek tek (Notepad Bul Değiştir özelliği ile) çok vaktimi alıyordu. Bir gece bunun için 2-3 saatimi ayırarak basit bir program yazdım. Seocry'dan çok şey öğrendim, belki birinin işini görür düşüncesi ile paylaşıyorum.

Kısaca kullanımı:
1.png

Öncelikle değiştirilmek istenilen makale hazırlanır ve değiştirilmesi istenilen yerlere {*?Kelime*?} etiketi eklenir. Sonrasında etiketin yerine değiştirilmesi istenilen kelimeler eklenir. Ve oluştur butonuna basılır.
Çıkacak sonuç örneğin,

"Lorem ipsum dolor sit amet, {*?Kelime*?} consectetur adipiscing elit."
şeklinde eklenen bir makalede çıkacak sonuçlar
"Lorem ipsum dolor sit amet, Abbas Ali Çetin consectetur adipiscing elit."
"Lorem ipsum dolor sit amet, Abdi Çilingir consectetur adipiscing elit."
"Lorem ipsum dolor sit amet, Abdulaziz Yazar consectetur adipiscing elit."

vb. şeklinde olacaktır.

2.png

Dosyalar sistemin masaüstüne tarih ve saat şeklinde klasör oluşturulur ve kelime ismiyle dosya oluşturularak eklenir.

3.png

Ekstra olarak windows 7 ve sonrası için saydam pencereyi aktifleştirerek yazım kolaylığı sağlayabilirsiniz.

İndirme Linki :
https://www.dropbox.com/s/umi6sxifofji3de/Queen Makale Yazılımı v1.0.rar?dl=0

Programı ihtiyaç dahilinde geliştirmeyi düşünüyorum. Fikir ve önerilerinizi bekliyorum. Paravan bloglarda kullandıktan sonra özgünleştirme özelliği eklemeyi düşünüyorum. Hata ve çalışmayan bir yeri var ise pm ile bildirebilirsiniz. Örnek olarak bir blogger açarak deneme yaptım siemensenjektor.blogspot.com.tr inceleyebilirsiniz.

Kolay gelsin iyi forumlar..

Rica ederim işinizi görecekse ne mutlu bana. Programda gördüğünüz hataları eksiklikleri veya şu da olsa iyi olur dediğiniz şeyleri paylaşırsanız sevinirim.

Geri