• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Mahçup Oldum

cernobil

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaslar dun aksam r10 konusunu gorup uye oldum siteye ve dun saat 22.den bu yana siteden çıkamadım sagolsun ustatlar bilgilerini paylasmis herkez birsey paylasmis yararli bilgiler cok okumayla bitiremiyorum ancak simdi bu konularda cok bilgim olmadigi icin ufakta olsa bir oneride ben sunamiyorum o yuzden biraz mahcup oldum açıkçası allah razi olsun bilgilerini paylasmatan cekinmeyen butun uyelerden burdan hepsine tesekur ediyorum... sağolun

Öenmli değil hocam. Önemli olan bilgi ve tecrübe edinerek farklı kullanıcılara yardımcı olma çabasında olmanız. Yani hiç tasarım bilmeyen birine wordpressi şöyle kur demen bile sonuç olarak bilgi paylaşımıdır.

Herkes herseyi bilemezki .=) zamanla sende paylasımlar da bulunursum bunu dusunup paylasman cok guzel , siteden bende acıldıgı gunden beri cıkamayanlardanım.=)

Geri