• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Macbook kullanan var mı?

bende air 13.3 var suanda değiştirsem air veya pro ama mutlaka 15" lik alırdım zaten sınırları zorlayan bir bilgisayar. ama ekran küçük olduğu zaman insanı daraltıyor bazen.
Hacı taşıma açısından 13.3 ideal gibi ama. 15 e baktım bende o evde sabit kullanmalık gibi. Önümüz yaz. Dışarıda deniz kenarında 13 inçle takılmakta bir ayrı olur. :)

13" pro kullanıyorum. Tercih sebebim fazla büyük cihazlardan sıkılmam. 17"lik dizüstü kullandığım için büyük ekranın acısını iyi biliyorum. Uygun sırt çantası bulamadığımı ve hatta dizlerimin ağrıdığını bilirim.

Her şeyin en büyüğü yarışındansa, her şeyin en portatifi, kullanışlısı, ve buna orantılı şekilde performansı daha önemli. Elbette Photoshop kullanıyorsak 15" veya bir iMac en uygunu. Ama ben kod yazıyorum PHP, HTML, CSS, JavaScript ve cihaz beklentilerimi gayet iyi karşılıyor.

bugün mail geldi biraz önce daha doğrusu "Karşınızda yeni MacBook." başlığıyla sanırım yenisi çıktı bugün.

macbook pro kullanıyorum, öncelik os x çok dandirik gelir başta ama sonra insan alışınca windowsun gerçekten garip olduğunu farkediyorsunuz ama ne olursa olsun herkes eğlenmek ister biraz oyun fena olmaz değil mi? O yüzden ben de 2. işletim sistemi olarak windows kurdum.

Bootcamp aracılığı ile direk windows kurabilirsin, tek yapman gereken tüm driveleri apple'in sitesinden indirmek. Açılışta alta basık tutarak seçebilirsin.

SSD olan bir macbook'un tahminimce çoğu kullanıcıyı 4-5 yıl götürebileceğine inanıyorum, her 2 yılda bir çöpe laptop atmak sıkılmıştım, tek sıkıntım şu an hdd ssd değil ve trim sorunu benim gibi çat laptopı kapatıp çantaya atıp oradan oraya koşturan biri için sorun yaratıyor sonuçta mekanik bir hard disk şu anki..

Eğer iphone kullanıcısı iseniz mac os x dadından yenmez, ortak rehber, gelen mesajlar, facetime arama... Android ile ios karşılaştıranlar, windows ile mac os x karşılaştıranlara tek sözüm kalite olacaktır, mekanik olarak bana 4 yıldır sorun çıkarmayan iphone'um ve 1,5 yıldır beni kurtaran macbook'um için tek sözüm budur.

Oyun ihtiyacımı Steam ile karşılıyorum. Counter-Strike serisi, Half-Life serisi, GTA serisi hepsini gayet iyi performansla oynayabiliyorum. Öneririm.

Geri