• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Lütfen yardımcı olun çıldırmak üzereyim

tepateknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bu sorum öncelikle @cryptosam sana:) tabi bilen arkadaşlar yanıt yazabilir,

2 ay önce tam 5 ay boyunca '' yangın dolabı '' ve hemen hemen türevlerinde Google da 1. sırada çıkıyordum. 2 ay önce ise 1. sırada çıkan url Google da ilk 500 den yok oldu, yerine 2. sayfa da bir etiket url si geldi. Hiç birşeye dokunmadım sadece bekledim geri gelir diye. 1 hafta önce 1. sıra da çıkan url geri geldi 1. sayfa 10. sıraya. Şimdi ise aynı url yeniden yok oldu ve etiket url si geri geldi onun yerine. Bu neden oluyor ne yapmam lazım yardım eder misiniz lütfen.

Selam geç oldu biraz ama görmüşken yazayım dedim.

1. Sitemap için ne kullanıyorsunuz? Google xml sitemapsta tags sayfalarına değeri çok yüksek mi atadınız? 1 vs atanmışsa yada postlar ile aynı ise burada bir sorun olabilir.

2. Backlink olarak spam var ise sıkıntı olabilir gelme gitme olabilir. Disavow ile reddedin. Sonrasında bolca içerik girin.
3. Backlink vs az ise sağlam bir kaç haber sitesinden kaybolma yaşayan sayfanıza bir kaç linkleme yapın. (Spam vs varsa sebep odur bunu yapmanıza gerek yok.)
4. Yap içeriği at bırak tarzı sayfalar düşüşe geçebiliyor şu süreçte. Ondan 200-300 kelimelik bir yazı ile alt sayfa çıkıyorsa bu yazıyı güncelleyin yoksa birde video ilave edip google gibi getir yapın derim. Kısaca kapsamlı bakmadan net bir şey söylemek zor ama aklıma gelenler bunlar.

1- Ben Joomla sistemi kullanıyorum, valla haritaya bir şey atamadım:)

2 -Spam sanmıyorum ama şüphelendiğim tüm url leri Disavow yaptım. + 3 günde bir içerik girmeye başladım
3-Backlinklerim de iyi yani rakiplerime göre çok daha iyi.
4- Bu dediğinizi en son deneyeceğim.
5- Etiketler vardı en fazla 3 tane bırakana kadar temizledim. Şuan beklemedeyim hocam. Birşey olursa haberdar edeceğim sizi:)

Selam geç oldu biraz ama görmüşken yazayım dedim.

1. Sitemap için ne kullanıyorsunuz? Google xml sitemapsta tags sayfalarına değeri çok yüksek mi atadınız? 1 vs atanmışsa yada postlar ile aynı ise burada bir sorun olabilir.

2. Backlink olarak spam var ise sıkıntı olabilir gelme gitme olabilir. Disavow ile reddedin. Sonrasında bolca içerik girin.
3. Backlink vs az ise sağlam bir kaç haber sitesinden kaybolma yaşayan sayfanıza bir kaç linkleme yapın. (Spam vs varsa sebep odur bunu yapmanıza gerek yok.)
4. Yap içeriği at bırak tarzı sayfalar düşüşe geçebiliyor şu süreçte. Ondan 200-300 kelimelik bir yazı ile alt sayfa çıkıyorsa bu yazıyı güncelleyin yoksa birde video ilave edip google gibi getir yapın derim. Kısaca kapsamlı bakmadan net bir şey söylemek zor ama aklıma gelenler bunlar.

Geri