• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Lokal Seo - Kurumsal Seo Tek Başlık Altında

eyupoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır kurumsal firmalara hizmet verdiğim için özellikli alanım kurumsal seo veya lokal seodur. Bunun içine tabi ki google business seo,il-ilçe bazlı seo gibi kavramlar da giriyor. Ben bildiklerimi bu konu altında sık sık paylaşağım her gün elimden geldiğince bildiklerimi ve yeni olan güncellemeleri buradan paylaşacağım ki herkes faydalansın.

Soru 1 : Google Business Kaydı Nasıl Yapılır ? Google Harita Kaydı Yapmak
Cevap 1 : Öncelikle https://www.google.com/business/?ppsrc=GPDA2 adrese girip sign in diyorsunuz,daha sonra açılan sayfa da http://image.prntscr.com/image/6a2472193e13466091abb011a2869807.png buraya tıklayarak yeni konum ekle diyorsunuz. Bu işlemden sonra gerekli alanları doldurup iletiyorsunuz.
Önemli : Normal de pin kodu ile onaylanan haritalar olur da 15 güne kadar gelmez ise gene aynı sayfaya girip daha yeni gösterdiğim resimdeki yere tıklayıp destek linkine tıklayınız. Oradan canlı sohbete geçiniz ve derdinizi anlatınız. Postanın gelmediğini % 90 sizden firmanızın tabelasını isteyecekler bunları çekip onları belirttiği maile yollarsanız gün içerisinde onaylanır.
Önemli : Muhakkak adresleriniz tam doğru olsun dairesine kadar,hatta harita işaretliyice de bir santimin bile önemi var bunlara dikkat ediniz.
Gelecek...
 
Geri
Üst