• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Link Vermekle ilgili

Csx Network

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar herkese.
Bir sorum olacak;
Aynı Google Webmaster hesabı içinde bulunan iki hesabın birinden diğer siteye link vermek bir zarar gösterir mi yoksa normal backlink mantığıyla mı devam eder, gece gece aklıma takıldı :D Google bu kadarına dikkat ediyor mu?

google benim hesap girişi yaptığım telefondaki arama geçmişimi tablete ya da pcye geçince bile unutmayıp gösteriyor hocam onu dikkate almaz mı sence :D

Merhaba. Böyle bir linkleme, zarar gösterir mi bilinmez ancak fayda sağlamayacağı ortada.

Bu iki site, farklı sunucularda barınıyor olsa dahi, aynı kişinin kontrolü altında olacağından, Google bunun farkına varacaktır. Ben "Dikkat eder" diyorum.

Çok sağolun cevaplar için webmasters'tan da analytics'ten de kaldırdım başka hesaba geçireceğim şu an sıralamamda bir düşüş yok umarım olmaz

Geri