• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Link Pramidi ve öneri spin programı?

dream2015

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm, arkadaşlar bir kaç paravan blog açarak "link pramidi" oluşturmak istiyorum. Fakat aklıma takılan bir şey var;
Örneğin: 3 tane paravan blogum var ve "link pramidi" oluşturmayı istiyorum. Bu bloglara günde veya gün aşırı muntazam bir şekilde içerik giriyorum. Fakat paravan blogları daha etkili kullanmak için normal seo çalışmalarının haricinde fiverr.com ve bionluk.com gibi sitelerde satılan seo paketlerini paravan bloglara uygulanmak ne kadar mantıklı olur?

Spin meselesine gelecek olursak. Arkadaşlar The Best Spinner programını satın alacaktım. Fakat ne yazık ki ödemeyi paypal ile yapmamı istiyor. :( Paypal kapalı olduğu için programı ne yazık ki satın alamıyorum. :( Siz den ricam 30 - 35$'ı geçmeyecek bir spin programı önerebilir misiniz? Programı sadece İngilizce içerik için ve genel olarak paravan bloglar da kullanacağım.
 
Aleyküm Selam. Hazır paketlerde bence facebook, twitter, tumblr, pinterest vs gibi sosyal medya ağırlıklı paketleri yaptır. Otorite olarak daha hızlı yol alırsın. Bunları paravanlarına yaptırdığında sanki sosyal medya hesapları da varmışta buralardan link alınmış hissi oluşturabilirsin. Yani paravanlara: sosyal ağırlıklı paketlerden alım, sonra paravanları kendi içlerinde bağlar son olarak da duruma göre en güçlülerinden ana sitene çıkarsın. Bu mantıkla Türkçe içerikte işlem yapıyorum faydasını görüyorum. İngilizce içinde farksız. Paket alımı yaparken ama farklı farklı kişileri tercih etki aynı paket tüm paravanlarına atılıp çakışmasın.

Spin programı için paypal kullanan bir arkadaşınız aracılığıyla ufak komisyon verip alım yapabilirsiniz. Forumlarda vs bu işi komisyonla yapanlar var. Araştırabilirsiniz.
 
Geri
Üst