• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Link Kronolojisi Nedir ? Önemi Nedir ?

keboozgur

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar direk baştan söyleyeyim, biraz hastayım ilk video sesimden ötürü kusura bakmayın.

Bugünden itibaren SEOGASTE olarak düzenli olarak video çekmeye çalışacağım böyle bir açık olduğunun farkına vardım.

Özellikle son iki yıldır Google'un önem vermeye başladığı Link Kronolojisi ile ilgili önemli olduğunu düşündüğüm bir kaç kelime yazmak ve video çekmek gereği duydum.

Konuyu biraz açaçak olursak eğer Link Kronolojisi, link alış sıklığı, link kayıp sıklığı, bunların toplan link sayısına oranı gibi mevzulardır. Bunların takibini yapabileceğimiz bir çok program var. Ben majesticseo kullanıyorum ve oldukça memnunum.

Arkadaşlar link kronolojisinde dikkat etmemiz gerek mevzu, ilk başta link building yaparken zamanlaması, linklerin düşme ihtimalini herşeyi göz önüne alarak planlı programlı ve sabırlı çalışmaya dayanıyor.

Örneğin günde 2 link, günde 5 link, ya da haftada 10 link , ayda 20 link gibi bir tablo çıkartmanız gerekiyor, biliyorum belki "üf bu kadar da olur mu ince ince " diyorsunuz fakat oluyor ve olacakta, Eğer bu rekabetli ve dalgalanmalı SEO dünyasında ayakta kalmak istiyorsanız Link kronolojisine önem vermeniz gerekiyor, detayları videomda anlattım, birazda hastayım sesim çok kötü çıkmış kusura bakmayın tekrar..

Video :
Kaynak : http://www.seogaste.com/link-kronolojisi-onemi/
 
Geri
Üst