• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Link değişim kategorisi açılsın mı?

Link değişim kategorisi açılsın mı?

  • Evet

  • Hayır


Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

lookout

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, aramızda elbet kaliteli siteleri olanlar mevcut. Eş değer sitelerimiz ile tanıtım yazısı ve benzeri linklerin takasını yaparak masraflarımızı düşürebiliriz. Bir zamanlar r10da çok rağbet görmüştü böyle bir kategori. Ama tamamen çöp değişimler yapılıyordu. Biz farklı olarak değişim kategorisine tanıtım yazısı nasıl alınır? footer link nasıl kullanılmalıdır? gibi öğretici yazılar da ekleyip üyelerin bilinçlenmesini sağlayabiliriz.

Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim. Eğer kategori açılırsa canlı kalmasını bizzat kendim sağlayacağım.
 
Sırf öğretici yazılar için bile açılması güzel olur. Ek olarak link takası ile de sitelerimiz şenlenir.
 
A -> B ve B -> A şeklinde bir backlink takası yerine bir havuz oluşturularak maksimum verim elde edilebilir; A -> B, B -> C, C -> D, D ->E, E -> F, F -> G, G ->A gibi.
 
açılmalı, ama google taramalarına kapalı olmalı o bölüm, bir de @UstaUser güzel demiş, böyle bir havuz oluşturmak lazım.
 
Bende Açılsın diyorum öğretici şeyler paylaşılabilir ancak googleye indexi kapalı olmasında yarar olacaktır diye düşünüyorum...
 
Geri
Üst