• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Kredi Kelimesi?

İmkansız diye birşey yoktur :)

Doğru sorular şunlar olabilir:

Kredi kelimesinde ilk sayfaya nasıl çıkılır?
Bunun için harcanan zaman ve paraya değer mi?
Muadil (yerine geçecek) daha kolay kelimeler bulunabilir mi?
 
Kredi kelimesinde birinci sayfa yapmak imkansız değil ama sabır işidir sabrın ve düzenli çalışırsan yaparsın
 
Hiç bir kelimede çıkmak imkansız değildir tabi ki. Ancak kelimeden kelimeye göre zaman ve para harcaması değişecektir. Kredi kelimesinde ilk sayfaya gelmeniz size kazanç sağlamaz.(Adsense üzerinden kazanmayı düşünüyorsanız)

Ancak bankaların kredi karşılaştırmaları ve başvurularının verileceği kapsamlı, işlevsel ve sade bir site yaparsanız aklınızın alamayacağı paralar kazanabilirsiniz. Bankalar olumlu sonuçlanan her kredi başvurusu için size 50 ila 200 lira arasında komisyon verirler. Hangikredi, enuygun, hangisi gibi siteler bu şekilde çalışmaktalar.

Tabi bunun için de şirket olmalısınız.
 
Bence imkansızda olabilir.Çünkü başarısızlık ötesinde size imkansızlığı getirecektir.internette geçirdiğiniz vakit,deneyiminiz bunlar çok önemlidir.İlk projenizse bana kalırsa o kelimeye gelmeniz sizin için imkansız olacaktır.İnşALLAH ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.Kendinizi geliştirmelisiniz

Başarılar..
 
Son düzenleme:
57.000.000 sonuç içinden sıyrılıp gelmek imkansız gibi bu kelimeyi yazanda direk banka ismiyle harekete geçiyor ön ekle beraber zaten çok güçlü rakipler var eğer bu konularda bilgin varsa borsa finans forex gibi kelimeleri arastır derim bazı kelime öbeklerinde bosluk bulabilirsen oradan harekete geçebilirsin
 
Geri
Üst