• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Jetpack Eklentisi Hakkında

bigcenk

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar iki günlük siteme ilk gün jetpack eklentisini yükledim. İki gün boyunca jetpack sayesinde wordpress.com üzerinden fazlaca hit geliyor. Bu gelen hitlerin nedenini anlayamadım. Acaba ne kadar sağlıklı trafik var bilgisi olan varmı?

jetpackten zarar geleceğini sanmam. Ama hit fazlaca değil de günde 3-5 falan olması lazım bende öyle en azından. Fazlacadan kastınız nedir?

Birinci gün 24 ikinci gün 47 gibi. Diğer sitelerimde de yüklü bazılarında toplamda bu kadar hit görmüyorum. Dün en son toplam görüntüleme 150 filan dı. Çözemedim:)

Analytics var sıkıntı yok hitlerde tek merak ettiğim bir anda bu kadar hit artışı olması. Çünkü site iki günlük. En çok hit wordpress.com dan geliyor.

wordpress.com da çok aranan bir kelimede içerik eklemiş olabilirsiniz.Geçenlerde tumblr da başıma gelen bir olay normal olarak içeriği paylaştığım halde günde 200-300 kişi geliyordu.Google tarafından sıkıntı olmaz bilakis aldığınız backlink fazlasıyla işe yaramış

Biraz inceledim diğer sitelerde jetpack yükledikten sonra login olurken siteadı.wordpress.com diye site oluşturuyordum. Wordpress.com ayarlarında ana site olarak bu sefer direk orjinal siteyi gösterdim. Şimdi taşlar yerine oturuyor. Anahtar kelimeler ve backlink lerin etkisi ile wordpress.com kullanıcıları daha fazla gelmeye başladı.

Geri