• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

İngilizce WallPaper Sitesi İçin SEO Nasıl Yapılmalı?

UstaUser

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar, ingilizce bir oyuna ait WallPaper sitesine sahibim. Bu site için nasıl bir yol izlememi önerirsiniz? (Site WordPress altyapısını kullanmakta)

yani arkadaş wallpaper sitesinden hit alabilmek için resmi özgünleştirmeniz gerektiğini belirtmiş sizde eklenti aldım o konuda sorunum yok demişiniz bende diyorum ki o eklenti sadece logo basıyor yani görseller özgünleşmiyor o yüzden görselleri özgünleştirmeniz faydanıza olacaktır :)

yani arkadaş wallpaper sitesinden hit alabilmek için resmi özgünleştirmeniz gerektiğini belirtmiş sizde eklenti aldım o konuda sorunum yok demişiniz bende diyorum ki o eklenti sadece logo basıyor yani görseller özgünleşmiyor o yüzden görselleri özgünleştirmeniz faydanıza olacaktır :)
Logo basmakla kalmıyor, özgün ID bilgisini değiştiriyor ve ismini otomatik olarak konu adıyla değiştiriyor. Hala yan döndürmeye gerek var mıdır ki?

Çok fazla resim toplu olarak sürekli ekleyeceğim için tek tek uğraşmak eziyet olur.

Geri