• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

İhtiyaçları Duyurmak İçin Alan

Sence bu iş nasıl olur


  • Kullanılan toplam oy
    6

oalatumur

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar şöyle bir önerim var,

Bu sitede R10 gibi bir e-ticaret alanının oluşturulması seocry.com'un özgünlüğünü ve yardımlaşma ortamını bozacak ve burayı bir e-ticaret alanına çevirecektir çünkü para için rekabet ortamı oluşacaktır.Dolayısıyla sıradan bir VM forumu haline gelecektir.

Ancak hepimiz SEO ile irili ufaklı uğraşıyoruz, bu yüzden gerek tanıtım yazısı almak, gerekse makale yazdırmak gibi ihtiyaçlarımız olabiliyor.(ufak şeyler tabiki ücretsiz istenebilir ancak birisinin 100 makale ihtiyacı varsa bunu ücretsiz isteyemez)Bu ihtiyaçları farklı forumlardaki satıcıların açtıkları konulardan gidermektense (malum, it kopuk tayfası çok) kendi yağımızda kavrulmak için bizim foruma "ücretli iş var" tarzında bir bölüm açsak ve iş vermek isteyenler burada kendi ihtiyaçlarını yazsa ve bu işi yapabilecekler ilgili kişi ile PM'den iletişime geçsede işlerimiz görülse nasıl olur ?

ticaret konularından forumun çöplüğe dönmemesi için işi yapacak kişiler iş verene sadece PM yoluyla ulaşırsa diğer kullanıcılarda bundan rahatsız olmazlar düşüncesindeyiz.

Düşüncelerinizi merak ettiğim için anket doldurursanız sevinirim.
 
Ticaret konusu bir çok kişi tarafından konuşuluyor. Sizin söylediğiniz gibi bir bölüm açmakta forumda ticaret bölümünün başlangıcıdır. Sonrasında bölüm çok karışık olduğu için kategorilendirme gerekecek ve aynı olacaktır. İsteklerinize yönetimin kayıtsız kalmadığından emin olabilirsiniz. SEOCRY oluşumunun dokusunu bozmadan yapılabilecek bir yöntemle bu gerçekleştirilirse muhakkak yapılabilir.
 
Geri
Üst