• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Hostinger Ücretsiz Hosting

sifahocasi

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar.

Hostinger'in ücretsiz hostinglerinden kendi sitelerinde kullanan arkadaşlar var mı acaba forumda. Hostinger'in ücretsiz hostingleri ile site açarsak yolun yarısında kalır mıyız? Ücretli hostingleri mi tercih etmeliyiz? Bu konuda görüşlerinizi öğrenebilirsek memnun olurum.

ben bazı paravanlarımı barındırıyorum, ucretsız bır hızmete gore fena degıl ancak para vermıs gıbı bır kalıtelı hızmette beklemeyın bence

Asıl kazanç sağlamak istediğimiz siteyi ücretli hosting paravanlarımızı ise hostinger kullansak sıkıntı olmaz öyleyse, paravanlarda çok fazla bir içerik olmayacağı için kasma olmaz diye düşünüyorum.

Asıl kazanç sağlamak istediğimiz siteyi ücretli hosting paravanlarımızı ise hostinger kullansak sıkıntı olmaz öyleyse, paravanlarda çok fazla bir içerik olmayacağı için kasma olmaz diye düşünüyorum.

sıkıntı olmaz ancak hostınger ucretsız oldugu ıcın bır hostıng uzerınde cok fazla sıte var.bunların arasında xyz var spam sıteler var v.s. v.s...PAravanlara ana sıte gıbı muamele yapmak en mantıklısı.ben sadece ceşit olması acısında 3 ya da 4 paravanı hostıngerde barındırıyorum.Dıgerlerı fraklı hostıng fırmalarının seo hostınglerınde barınıyor.

kullanmadım ama birkaç hostingerde barınan siteye girdim hemen popup çıkıyor. ücretli tercih etmelisin bence.

Hostingeri tanıyalı bayağı oldu. Hit arkadaşın dediği gibi 400 civarını geçmezse sıkıntı olmuyor hatta ücretli hostlarla aynı bile diyebilirim. Hit arttıkca kalite düşer kısaca.

belli bir hit gelmesi gerekiyor yoksa durduruyorlar, ben premium hesaplarını kullanıyorum gayet iyi 8 tane site barındırıyorum sorun yok

ben deneme yapmak için ücretsiz açmıştım bi tane onu yeterli hit gelmedi diye durdurduk diye mail atmışlar ondan öyle söyledim hocam, ama premium servisinde hiç sorun yok

paravan ve yormayan siteler için sponsor host verenleri tavsiye ederim
ücretsiz hosting verenler onbinlerce site barındırıyor tek ipte buda gogılda direk geriden başlamaya sebep oluyor.

Natro'dan host aldım 2 yıllık Godaddy'den de domain aldım. Godaddy'in yönetim panelinden yönlendirmemi natroya yaptım fakat ilk defa kullanıyorum her ikisinin de panellerine yabancıyım, yönlendirme tamam mı değil mi anlayamadım. http://imgcry.com/image/X şu adresteki resme bakarsanız? Durum nedir

Geri