• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Hosting Seçimi

oalatumur

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar selamlar,

Bir site için hosting almam gerekiyor, daha önce isimtescil.net üzerinden hiç hosting hizmeti almadım.Natro ve niobe kullanıyordum.isimtescil üzerinden hosting alıpta mağdur olan kimse var mı ?

Arkadaşlar selamlar,

Bir site için hosting almam gerekiyor, daha önce isimtescil.net üzerinden hiç hosting hizmeti almadım.Natro ve niobe kullanıyordum.isimtescil üzerinden hosting alıpta mağdur olan kimse var mı ?
saydıkların arasından en iyisi natro ama desteği kötü. desteğe ne yazarsan yaz "sorun sizden kaynaklı" diye cevap verirler.

İsimtescilde çok sorunlar yaşayan bi arkadaşım vardı hemde sınırsız best seller mi ne öyle bi paket almıştı yıllık 500 lira falandı. Ona bile teknik destek sıfırdı sorunlar hep ondan kaynaklıydı.
Webarisi var aynı problemler özellikle mail problemleri yaşıyor şimdi de
Ben 3 sitemde turhost kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Ama pahalı o da biraz süresi dolunca kaçıcam ondan :)

netinternet.com.tr kullanıyorum ciddi memnunum. her daim destek ve sorun çözümü yapıyorlar.

hostmatik kullanıyorum hiç sorun yasamadım teknık destek gercekten super,nerden baksanız 15 ticket acdım birindede problem sende demediler sureklı cozum ıcın ilerliyen bir ekip benım hosuma gıttı once denemek ıcın bir reseller aldım 10 tl , şimdi 3 reseller oldu gelen musterilierde buraya yonlendırıyorum .tavsiye ederım.

bılgılendırme ıcın cok teşekkurler arkadaşlar, verdıgınız fırmaları tek tek araştırıp ssl sertıfıkalı bır hostıng alacağım.

alastry kullanıyorum desteği hertürlü soruya cevap alabildim güzelhosting ve alastry öneririm ihsdende domainimi alırım :D

alastyr kullanıyorum. Hizmetleri güzel. Natroyu kullanmıştım bir ara ki hala duruyor hesap, çok memnun kalmamıştım. Alastyr iyi.

hocam hala hosting arıyorsanız kesinlikle hozzt öneririm bir araştırın insanların hakkında söyledikleri şeyleri duyunca zaten ikna olursunuz :)

araştırmaya devam hocam :) bir kere seçeyim kafam rahat etsin istiyorum.Kendi VDS sunucum var ama sürekli olarak mysql servisleri stop oluyor, uğraşmaktan yıldım artık.Sanırım cpanel optimizasyonunda hata yapıyorum :)

araştırmaya devam hocam :) bir kere seçeyim kafam rahat etsin istiyorum.Kendi VDS sunucum var ama sürekli olarak mysql servisleri stop oluyor, uğraşmaktan yıldım artık.Sanırım cpanel optimizasyonunda hata yapıyorum :)
Üstad karar verdiğinde nedenini ve firmayı açıklarsın demi bize de fikir olur. Bende toplıycam siteleri 6-7 ay sonra da şimdiden fikir olur.

Üstadım karar veremedin sanırım ama bende bi baktım alastry 100 lira yıllık herşey sınırsız. Çok mantıklı geldi bana.

Kimsenin işine engel olmak istemem ama konu isimtescilse kesinlikle çalışma derim.
Sınırsız destek istiyorsan İHS Telekomu öneririm.

Hosting dediğiniz zaman akla en uzak durulması gereken firma İSİMTESCİL gelir arkadaşlar. Bu sektör içerisinde daha önce de yer aldığımdan dolayı Güzel Hosting, İnternet Bilişim, Vital gibi şirketler değerlendirilmesi gereken şirketler arasında. Ancak datacenter ile çalışırsanız NETDİREKT mükemmel bir seçenek olacaktır.

İHS konusuna gelince ise İHS'den de uzak durun. Onların işi DOMAİN ve en iyileri de onlar bence. Siz yukarıdaki seçenekleri mutlaka değerlendirme altına alınç

Geri