• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Hobi Amaçlı Site Açacağım Fikir Lazım

kalpador

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar,

Hobi amaçlı sektörel site açmak istiyorum. Şimdiye kadar başarılı olamadım .

Makale sıkıntım yok, her konuda içerik üretebilirim. Ama hangi sektöre girmeliyim.

Hedefim 100-150 hit ilk aylarda.

teşekkürler.

100 - 150 düşük bir hedef.
Domain: Whatsaspp indir nokta com net veya orgdan birisi. Farklı olarak mozilla indir, chrome indir, skype indir vs vs gibi micro tarzda farklı sitelerde olabilir. Program indirme için bir dosya verdim şurada: http://www.seocry.com/dosyalar/program-indirme-sitesi-icin-hit-alinabilecek-kelimeler.10/
Burdan hit durumuna göre 1 hedef belirle vs vs.

Mobil indirme vs tarzı bir indirme sitesi ve 300 kelimelik 10 adet içerikle 1 k civarı hit yakalayabilirsin. Bu tarz micro bir sitemden ayda 200-300 tl arası adsense geliri elde ediyorum.

Domain: Whatsaspp indir nokta com net veya orgdan birisi. Farklı olarak mozilla indir, chrome indir, skype indir vs vs gibi micro tarzda farklı sitelerde olabilir. Program indirme için bir dosya verdim şurada: http://www.seocry.com/dosyalar/program-indirme-sitesi-icin-hit-alinabilecek-kelimeler.10/

Mobil indirme vs tarzı bir indirme sitesi ve 300 kelimelik 10 adet içerikle 1 k civarı hit yakalayabilirsin. Bu tarz micro bir sitemden ayda 200-300 tl arası adsense geliri elde ediyorum.
hocam çok teşekkür ederim, peki 10 adet 300 kelimelik makalem elimde mevcut. 10 günde mi gireyim? yani makale işlemlerinden sonra ne yapmalıyım.

Çok teşekkürler.

benimde aklıma yatar gibi oldu bu iş. Peki domainde programların adının geçmesi ilerde sıkıntı yaratır mı?

Valla bende çatır çatır geçiyor yıllardır adsense aktif sıkıntı yok. Ha kalkıp warezini vermiyorum. Verdim direk programın yapımcısının nofollow olarak indirme bağlantısını. O şekilde vam.

Valla bende çatır çatır geçiyor yıllardır adsense aktif sıkıntı yok. Ha kalkıp warezini vermiyorum. Verdim direk programın yapımcısının nofollow olarak indirme bağlantısını. O şekilde vam.
hocam site açıldı. dün attığım yazı indexlenmemiş, google gibi getir kullanayım mı? teşekkürler.

Sitenin adresini bizimle paylasırsan yaptıklarını takip etmek istiyorum bence hemen bu sekılde google gibi getir deme.

Bu tarz mikro sitesi olanların yorumlarını ve önerilerini ben de merak ediyorum. Neler yaptılar, nasıl dönüşler aldılar vs. Hangi mecralara reklam verdiler gibi gibi...

Geri