• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Her gün güncel git getirecek kelimeler - Popüler Konular

simaofcp

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba,

Daha önce denemedim ancak paylaşıp fikir yürütmek istedim. Hepimiz sosyal medyanın az veya çok bir ucundan tutuyoruz.

Twitter'ı kullanan arkadaşlar bilirler gündem oradan belirleniyor. Trend Topic ile gündemdeki konuları görebiliyoruz.
Bunu yaparken il ve ülke seçimi de yapıyoruz.

Her gün hit alabilecek anahtar kelimeler, insanların Twitter'de en çok ne konuştukları ile alakalı tespitinde bulunuyorum.

Twitter'da Trend Topic listesine giren kelimeler ile hiç çekebilirsiniz. Bunun dışında her saat başı listenin değişiyor oluşu da sizin elinizi güçlendirir. Hastaghs'lere bakarak kullanıcı yorumlarından da başlık seçimi yapabilirsiniz.

Buyrun:

Hastag dedikleri şey aranan kelimeler aslında bu aramalarda cıkan sonuçlara neler yapılabilir? yani #tv bu popüler oldu diyelim bende bi hastag yapsam tv diye o sıralamada cıkabilirmi? denemedim ama iyi hit alabilir. Ayrıca dediğiniz gibi ne popülerse size ilham olabilir.

Hashtaglediğiniz tweet ne kadar çok rt ve fav alırsa popüler tweetler bölümüne girme şansı artar. Popülere girerse de zaten otomatik olarak daha çok rt-fav alarak hit çeker :)

Mantıklı bir yöntem günlük olarak güncellenen sayfalar için kullanılabilir. Hatta günlük hit için google üzerinden son 1 saat son 24 saat şeklinde aramalar yaparak da gündem hakkında fikir edinilebilir.

Şöyle 50-100k twitter hesabın olacak retweet, fav yaptıracaksın ozaman tadından yenmez diye düşünüyorum.

Geri