• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

hangi konu sektör para getirir

Bende tek ürün ticaretine gireceğimde şirket vb yasal kısımları korkutuyor. Bakalım

Benim aklımdaki internet ile pek tanışmamış ürün bulup satmak.(rekabet olmadığı için kolay olur) Sıkıntılı tarafları toptancı.Güzel yanı kendinize müşteri kitlesi yaratıyorsunuz. Bu de para kadar zevkli kısmı. Daha önce bir müşterime yeni hizmet ürünü için müşteri kitlesi oluşturmuştum.Sosyal medya , youtube, forumlar , yorumlar çok eğlenmiştim. Şimdi aklımda bir ürün var. gelecek hafta toptancısıyla görüşeyim bakayım. Tytar ise buradan yazar sizlere bilgi veririm

Bence birinden tavsiye beklemek gereksiz bence . Herkes bildiği bir konuda site yaparak kullanıcıların nasıl aramalar yapacağını kestirebilir. Deneme yanılma yöntemi ile yapmak daha mantıklı olabilir.

Benim aklımdaki internet ile pek tanışmamış ürün bulup satmak.(rekabet olmadığı için kolay olur) Sıkıntılı tarafları toptancı.Güzel yanı kendinize müşteri kitlesi yaratıyorsunuz. Bu de para kadar zevkli kısmı. Daha önce bir müşterime yeni hizmet ürünü için müşteri kitlesi oluşturmuştum.Sosyal medya , youtube, forumlar , yorumlar çok eğlenmiştim. Şimdi aklımda bir ürün var. gelecek hafta toptancısıyla görüşeyim bakayım. Tytar ise buradan yazar sizlere bilgi veririm
Hocam elinizdeki kitleye hitap eden ürün/ürünleri sunmak kadar bence ultra odaklı ticaret olamaz bence. Sayılamayacak kadar artısı çok; kitlen hazır, zamandan tasarruf, müşterinin ne ihtiyacı olduğunu biliyorsun, belki bi noktadan sonra sıfır pazarama maliyeti, ummadığınız kadar kar oranı:) ve sayamadığım pek çok artı. Face sayfası mı? yoksa blog-mail marketing tarzı mı? Müşteri kitlesi oluşturma konusunda fikirlerinizi beklerim. Teşekkürler.

Geri