• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Görüş ve Önerilerinize Galiba Cok ihtiyacim var

cernobil

Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle herkese iyi gunler bol kazanclar dilerim

Yaklasik 2.5 yillik domainim uzerine dizi film fragmanlari rv programlari ve canli tv üzerine bir site kurdum. Ve basladim ufaktan calismaya siz degerli ustatlarimdan oneri tavsiye ve yol gostermenizi bekliyorum. Simdilik sadece sosyal medyada paylasim yapiyorum. Sizin oneri ve tavsiyeleriniz nelerdir neler yapmaliyim

Site tlvizyon.net

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Bence domainde kelime geçse daha iyi olabilirdi. Site temasında sanki eksiklikler var bazı yerler tam değil gibi geldi.

Örnek olarak bu siteyi inceleyebilirsiniz.. tvport.com en iyi diyebilirim aslında.

Bence domainde kelime geçse daha iyi olabilirdi. Site temasında sanki eksiklikler var bazı yerler tam değil gibi geldi.

Örnek olarak bu siteyi inceleyebilirsiniz.. tvport.com en iyi diyebilirim aslında.
Haklisiniz hocam seo acisindan dogru olan o ama ben birazda farkli olmak istedim hem çağrışım yapan bi domain hemde saydigim kayagorilerin hepsine gidecek ve siritmayacak bi domaindi bu tabi benim dusuncem ayrıca ilginiz icin tesekur ederim

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Geri