• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Google | Yandex| Alexa Destek Sistemi

birincisiraseo

Kayıtlı Kullanıcı
9271incil4008204.png


www.birincisiraseo.com

Google İlk Sayfa Destek Sistemi İle Sitenizi Kolayca Yükseltebilirsiniz.

5f047a51a8001c76629716271f27c3aa.png


GOOGLE - YANDEX Arama Motorlarında Dilediğiniz Anahtar Kelimeler İle İlk Sayfalara Getirebilirsiniz.

Üstelik Hiç Bir SEO Bilgisine İhtiyacınız Olmadan

SEO Uzmanlarına ihtiyaç duymadan

nternet reklamlarına binlerce lira harcamanıza gerek olmadan müşterilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Sistemimizi kullanmak ve sitenizi Arama motorlarında kolayca yükseltmek için tek yapmanız gereken ÜCRETSİZ Üye olmak ve sistemdeki servislerden yararlanmak bir kaç gün içerisinde sitenizin sıralamalarda yükseldiğini göreceksiniz.

alexa-logo-vector.png


Alexa'da Yükselmeniz artık kolay binlerce lira harcama yaparak tüm zamanınızı alan işlemler ile uğraşmanız gerek yok Tek yapmanız gereken *www.birincisiraseo.com Ücretsiz Üye Olmak Ve Hit Kazanmak Bir kaç gün içerisinde alexa değerlerinizdeki Yükselişe Siz Bile İnanamayacaksınız.

Türkiyenin En İyi Hit Sistemlerinden Olan Birincisiraseo.com'un Size Sunduğu Hizmetlerden Bazıları ;

* Hit Sistemi
Sitenize her gün*%100 gerçek ve Türk kullanıcılardan oluşan hit girişleri*

* Pagerank sistemi

Pagerank değeri 5-6-7-8 gibi oldukça yüksek değerlere sahip olan web sitelerinden direk olarak link çıkışı sağlayabilir ve web sitenizin değerlerini çok kısa bir sürede zahmetsizce yükseltebilirsiniz.

* Arama motorlarına kayıt

Dünyanın en seçkin arama motorları başta olmak üzere 1.500 arama motoruna sitenizi sadece bir tıklama ile kayıt edebilir ve sitenizin bulunabilirliğini arttırabilirsiniz.

* Günlük +3.000 Google Organik Hit

Web sitenize dünyanın bir çok farklı ülkesinden Google arama motorundan istediğiniz kelimenize tıklama yapılarak %100 organik hit sağlayabilir ve bu hitler sayesinde Google arama motorundaki sıralamanızı önemli ölçüde yükseltebilir ve sektörünüzde liderliğe bir adım yaklaşabilirsiniz.

* Sınırsız çoğul hit

Dünyanın bir çok ülkesinden sitenize sınırsız miktarda çoğul hit sağlayabilir ve web sitenizin alexa değerleri yükseltebilir ve dünyanın en seçkin siteleri arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

* Sosyal Hit

Facebook sayfalarınıza beğeniler ve hayranlar sağlayabilirsiniz. Tweetter sayfalarınıza abone ve takipçiler sağlayabilirsiniz. Youtube videolarınızı izlenme rekortmeni yapabilir ve tüm dünyadaki tanıtırlığınızı arttırabilirsiniz.

* Bot çağırma

Web sitenizdeki en ufak değişiklerden bile arama motorlarının anında haberdar olmasını sağlayabilir ve inanılmaz bir hızda sitenizdeki değişimleri arama motoru indexlerine yansımasını sağlayabilirsiniz.

* Toplu hit

Dünyanın 81 farklı ülkesinden sitenize istediğiniz miktarı hit'i bir kaç dakika içerisinde gönderebilir ve site değerlerinizi arttırarak reklam gelirlerinizi çok kolay bir şekilde yükseltebilirsiniz.

* Backlink oluşturucu

Yüzlerce web sitesinden çok kısada backlink çıkışı yapabilir ve site değerlerinizi yükseltebilirsiniz. Google arama motorunda en ön planda olan işlem sayesinde Google'de istediğiniz anahtar kelimelerde çok kolay bir şekilde yükselebilirsiniz.

* Whois oluşturucu*

Web sitenizi binlerce web sitesinde indexletebilir , backlink çıkışı sağlayabilir , tanınırlığınızı arttırabilir, Google ve Alexa sıralamanızı yükseltebilirsiniz.

* Adwords Kuponu*

Google arama motorunda istediğiniz kelimelerde anında sitenizin ve ürünlerinizin reklamını ücretsiz bir şekilde 1.sırada yapabilirsiniz. Birincisiraseo.com tarafından size özel sunulan 150 TL değerindeki adwords kuponları ile sitenizin reklamını kolayca yapabileceksiniz üstelik tamamen ücretsiz bir şekilde her ay düzenli olarak hesabınıza gönderilecek adwords kuponları ile Birincisiraseo.com farkını sizde yaşayın.

* Veri Deposu

Kişisel verilerinizi %100 güvenli bir şekilde size özel sunulan ve sadece tarafınızın ulaşabileceği özel onlnie depolarımızda saklayabilir ve istediğiniz anda dünyanın heryerinden verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

* Özel Seo programları

Tamamı uzmanlarımız tarafından geliştilmiş olan özel yazılımlarımız ile kendi web sitelerinizi hatta müşterilerinize ait web sitelerini dahi google ve bir çok arama motorunda inanılmaz kolay bir şekilde yükseltebilirsiniz.

* Whois sorgulama

İstediğiniz web sitesinin kime ait olduğunu, ne zaman kayıt edildiğini , ne zaman domain süresinin dolacağına kadar tüm detyalara sadece bir tıklama ile ulaşabileceksiniz.

* Webmaster özel

Webmaster özel alanımızda sitenize özel tüm özel verilere ulaşabilirsiniz, Pagerank değeri , Alexa değeri , Backlink sayısı gibi bir çok bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

* Toplu Mail

Türkiyede Birincisiraseo.com tarafından sunulan özel mail sistemimiz ile smtp server gerektirmeden tamamen ücretsiz olarak sınırsız sayıda ve %100 inbox garantili olarak firma ve web site tanıtımlarınızı gönderebilirsiniz. Txt ve Html formatları destekleyen sistemimiz ile kendi özel müşteri listenize sadece bir kaç dakika tamamen içerisinde tamamen ücretsiz olarak binlerce mail gönderebilirsiniz.

 
Geri
Üst