• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Godaddy renewal kodu olan?

Muzo

Kayıtlı Kullanıcı
Godaddy renewal kodu olan varmı ? 10 seneliğine bir kaç domain uzatmak istiyorum.

Süre dolumuna 2 gün kala name.com a transfer etmekte buldum ben çözümü. Sonrasında discount domain club diye bir olay var onu aldım. Kupon kodlarını yenilemelerde iptal etti Godaddy genelde.

Süre dolumuna 2 gün kala name.com a transfer etmekte buldum ben çözümü. Sonrasında discount domain club diye bir olay var onu aldım. Kupon kodlarını yenilemelerde iptal etti Godaddy genelde.
hocam name.com indirim kuponu varsa onu paylaşın oraya taşıyalım başka çare yok dün yenileyecektim alan adını 34.30 TL diyor kafayı yemiş bunlar

freeprivacy mi ne bir kuponu vardı hocam. 8-9 dolar civarı bir fiyata denk geliyordu.
Edit: Şu hocam name.com için kupon: PRIVACYPLEASE

Ben yalan olmasında son gün transferi başlatıp başarı ile sonuçlandırmıştım. Tek dikkat edilecek nokta godaddyden transfer yapılacak domainin whois bilgilerini ve nameserver bilgilerini bir kaç ay öncesine kadar değiştirmemiş olmalısınız. Bir domainde değiştirmiştim o transfer olmadı.

Geri