• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Godaddy .com domain kaydı 0.99$'dan başlayan fiyatlarla indirim kodları

cryptosam

Kayıtlı Kullanıcı
0.99$'dan başlayan fiyatlarla alım yapabileceğiniz benim belirleyebildiğim kodlar alttaki şekilde. Çalışan farklı kodları konu altından paylaşabiliriz.

.com 0.99$ kayıt kodları:
Kiwi
GOFD1003XX
CJCDEFDL99
CJC1COMUK

.com 1.49$ kayıt kodları:
hitched149
dcus149r

.com 1.99$ kayıt kodları:
kristy199

Kodlar çalışmaz ise üstten dili İngilizce yapıp para birimini USD yapıp deneyebilirsiniz.

$1.49 .com domain alımlarınızda kullanabileceğiniz promosyon kodu
cjc149s1

%30 indirim alışverişlerinizde (domain, host, ssl vs..) / Yeni alımlarda
cjc2off30

%10 domain YENİLEME GEÇERLİ kod
(godaddy artık yenileme kodu dağıtmıyor bu kod en güncel olanıdır)
cjcgf10a

.com domainlerde %40 indirim (ilk kayıtta)
cjc599v

295NUT - KULLANILDI
AMP295 - KULLANILDI
ANIMAL295 - KULLANILDI
BEST295 - KULLANILDI
CHH295 - KULLANILDI
CJCRMN295C - KULLANILDI
HELP295 - KULLANILDI
KRISTY295 - GEÇERSİZ
NNF295 - GEÇERSİZ
PLUG295 - KULLANILDI
PRAG295 - İNDİRİM UYGULAMIYOR
RIOT295 - KULLANILDI
ROCKET295
SIGLER295
TECH295
TRYIN295
TUBE295
VARIANT295
ZILLA295
ZINE295

Benim listemdeki Godady kodları. Kullanıldı yazanları daha önceden kullandım. Altta yazmayanları henüz denemedim, ihtiyaç oldukça deniyorum. 2,95$ ve yeni kayıt için.

İndirim kodları için teşekkürler...
Godady artık nedense 2014'de yenileme kodu dagıtmıyor. Çözüm olarak ben de yeni kayıtları Godady'den yapıyorum, Uzatacaklarımı da 3'er 5'er İHS'ye taşıyorum...

5,99$ .net domain indirim kuponu. (Ben kullanmadım ama ekim ayında kullananlar olumlu sonuç almışlar).

cjc599new

tşkler sıradan deneyelim 3-5 domain alayım bende fırsattan istifade :)

Teşekkürler gerçekten çok işe yarıyor türk firmalarından 20-25 tl ye domain almaktansa 3-5 tl ye işi hallediyoruz!

şu godaddy'ye hiç güwenmiyorum nedense hani belli başlı bi delili varmı? YOK! Ama ne bilim sanki domain 1-2 ayda pert olcak gibime geliyo , kimi yerde okudum domain askıda falan kaldı gibilerinden warmı böyle bişi başına gelen yoksa yersiz kuruntumu anlamadım.

Ben hiç sıkıntı yaşamadım Godaddy ile. Ancak renewal biraz yüksek geliyor kupon bulamazsak sanırım.

Arkadaslar elinde .com ve diger domainler için kod olan varsa paylasım yapabilirmi bu gece 5 tane site alıcam proje için şimdiden tesekkurler.

Geri