• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Gmail cep telefonu onaylı ve onaysız

Muzo

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar,

Gmail hesap açmada telefon onaylı yada onaysız olunca ne gibi problemler teşkil eder?

Örneğin, gmail hesabı açıp blogger kurmak istiyorum cep telefonu onaysız olursa bir problem olur mu?

bence google mail adresinin doğrulanmasına, profilin doluluğuna ve kullanım sıklığını ele alabilir. 1-2 yerde eski sağlam gmaillere (webmasters tools'tan bahsediyorum) alınan sitelerin cezalardan kolay çıktığını okumuştum.

telefon onaysız olsada benım yapamadıgım hıc bır ıs yok ( adsense ve adwords test etmedım) blogger açmak, google plus paylaşımları v.s. tum ıslerı yapabılıyorum

onaysız olmasının illa bir riski vardır benim gerçek hesabım tüm onaylanmaları yapılmış şekilde mesela, ama diğer kullandığım hesaplar onaysız bu güne kadar bişey olmadı bi tanesi kapanmıştı sadece

Youtube'den örnek vermek gerekirse, videolara resim ekliyemezsin , 15dk'dan fazla video yüklüyemezsin ve kanalı adsenseye bağlıyamazsın. sanırım bunlar dışında herşeyi sınırsız yapabilirsin , kurtarma e-posta olarak msn weya hotmail vs. gibi bi mail bağlasan şifre unutma durumlarında senin yararına olucaktır.

Geri