• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

GG Dükkan Satışları Arttırma

batu78

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,
Gittigidiyordaki dükkan satışlarımı arttırmak için adwords kullanmam iyi derecede artış sağlar?
Biliyorum Gittigidiyorun kendi reklam sistemi var. ücretiyle iş ortaklığı ağına ekledim tüm ürünleri. fakat daha da arttırmak için ne yapmalıyım.
Not: dükkan yeni açıldı. 2.gününde google'de index aldı.

Bu konu hakkında tam olarak bire bir çalışmam olmadı. Yazacaklarımı belki ufak bir fikir verir diye yazıyorum.
Adwords tık başı para alırken bir çok etkene dikkat ediyor. Eğer GG dükkanınızı anahtar kelimeniz açısından iyi düzenlerseniz adwords açısından iyi olabilir. Adwords konusunda uzman değilim ama bir çok anahtar kelimede arama motoru üzerinden kendi sitesinin ismini aratıp bu şekilde adwords reklam verenleri gördüm. Bu şekilde tık başı maliyetlerin de düştüğünü söylüyorlardı.

bu tarz siteler otomatik yapıyor iyi hazırlanmış bir kampanya ile bu tarz siteleri geçebilenler var hatta organik sistemdede bunu yapıyolar siteler sabit kullanıcıdan işi götürüyorlar bence

gittigidiyor zaten senin için merchandise den adwords açıyor. sen açma kurtarmaz zarar edersin. onların maliyeti seninkinden daha küçüktür.

Geri