• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Genel blog ve güncel konular hakkında

simaofcp

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,

Genel blog yazmayı düşünüyorum, gündemi meşgul eden konularda.

Günde 3-4 adet 400-500 kelimelik özel görselli ve videolar ile süslemeyi düşünüyorum.

Twitter vs gibi platformlarda TT olan konuları yazacağım.

Mesela Tuğçe Kazaz'ın namaz kılması ile ilgili açıklamaları sabahtan beri çok popüler...

Şöyle bir yazı yazdım: http://www.nasilsiniz.net/tugce-kazazin-namaz-kilmasi-ve-sirt-agrisi/

Sizce işleyiş doğru mudur?

Ne yapmalıyım. Teşekkürler.

Video silinmiş, görseller daha kaliteli olabilirdi. Bir de daha çarpıcı bir başlık seçebilirsiniz. Haber sitelerine alternatif bir bakış olabilir. Farklılaşmanızı sağlayacak kesim kendi yorumlarınız olmalı. Haberine göre yorumları arttırmalısınız.

hocam stratejiniz tartışılır ancak bence temayı elden geçirmelisiniz.Bence bunlara dikkat edin

• Üst menü alanı çok ölü, canlandırmak lazım
  • widget alanları çok boş, madem güncel bir haber-blog tarzı site, bence twitter v.s. gibi widgetler kullanarak görseli ve içeriği zenginleştir
  • yorum alanındaki kodlama sorunlarını temizlemelisin
  • yazıların renklerini daha belirgin yapmalısın, widget alanını okumak için gözlük takacaktım neredeyse
  • Görseller aşırı bulanık, net resimi sever insanlar
  • Sitenin yarısı ingilizce, yarısı Türkçe.Bence tamamını TR'ye çek
  • 1 sayfa içeriisnde çok fazla konu var, her sayfada 4 ya da 5 yazı olacak şekilde bölümlendirirsen takibi kolay olur

Tema değiştirilmeli ya da üzerinde oynanmalı.

Uzman Tv'den kopyaladığınız makalelerle sitenizin kalitesini daha artırmadan düşürmüşsünüz. Öncelikli olarak bilmeniz gereken konu, özgün içerik faktörüdür.

İçeriği siz üretmiyorsanız, o zaman o içeriğin size faydası olmaz.

Özgün içerik köpek gibidir. Sahibini sever.

İyi çalışmalar.

Geri