• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Film sitesine konu girmezsek yükselir mi ?

Kadircan

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar arkadaşlar

Film sitem mevcut
Öncelikle sitem 1 haftalık, şuana kadar hergün günde 2-3 tane film girdim özgün 130 kelime açıklamalı.
C/P 100 Post yaptırmayı düşünüyorum zamana böldürerek, film özetini girdirmiyeceğim cp olduğu için google daha kötü etkiler diye. Sizce konu girmezsem bi etkisi olur mu ?

bana göre siteye faydası elbet olur ama ekleyeceğiniz filmlerde sıralamaya giremezsiniz hiç bi şekilde artık öyle bi hale geldi ki film sitesi olmayana kız vermiyolar :)
hiç birşey bilmeyen adam bile ftpye girip wordpress film teması atıp sitem var diyor.
farklı olun farklılık her zaman kazandırır en basit hazır bir çok kişinin ücretsiz kullandığı tasarımı kullansanız bile ziyaretçi odaklı birşeyler üretin geliştirin..

bana göre siteye faydası elbet olur ama ekleyeceğiniz filmlerde sıralamaya giremezsiniz hiç bi şekilde artık öyle bi hale geldi ki film sitesi olmayana kız vermiyolar :)
hiç birşey bilmeyen adam bile ftpye girip wordpress film teması atıp sitem var diyor.
farklı olun farklılık her zaman kazandırır en basit hazır bir çok kişinin ücretsiz kullandığı tasarımı kullansanız bile ziyaretçi odaklı birşeyler üretin geliştirin..

Hocam tema ücretli zaten çoğu kişide yok sağlam bir tema. Görsel olarak bi sıkıntımız yok fakat şu makaleleri yazarken beynime kan gitmemeye başladı :D
Bide 1 hafta rahat ediyim dedim konu girmeden birine C/P yaptırayım dedim

Üstadım ne kadar kaliteli site açarsan aç, film sitesine de özgün içerik öçnemlidir. Hergün 2 site çekip bot ile açıklamalarını değiştirsen yine bir fayda sağlayacaktır. Ancak konu girmeden yükselmesi için alan adının çok kaliteli olması gerekir kanaatindeyim

Geri